جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

مردم فریب وعده های دروغ نامزدهای انتخابات مجلس را نخورند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم فریب وعده های دروغ نامزدهای انتخابات مجلس را نخورند

امام جمعه بستان آباد با اشاره به انتخابات پیش رو در کشور و با تاکید بر انتخاب افراد اصلح و دلسوز نظام و اسلام ، گفت:مردم فریب برخی از وعده هایی را که از سوی کاندیداها داده می شود و در حیطه کاری آنها نیست، نخورند.

مردم فریب وعده های دروغ نامزدهای انتخابات مجلس را نخورند

حجت الاسلام سید رضا رضوی در خطبه های این هفته نماز جمعه بستان آباد با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر و لزوم برگزاری برنامه هایی در شان این دهه با حضور گسترده مردم افزود: برگزاری مراسم دهه فجر نشانگر تجلیل مردم از شهدا و امام شهداست.
وی با بیان اینکه پیشرفت های کنونی کشور به لطف خدا و در سایه رهبری حاصل شده است ، افزود: استقامت مردم در کنار ولایت عامل پیروزی انقلاب بود.
حجت الاسلام رضوی با بر شمردن سیر تاریخی وقایع انقلاب اسلامی و اینکه قدرت های بزرگ در برابر انقلاب اسلامی شمشیر را از رو بسته بودند، خاطر نشان کرد: مردم ایران با هدف احیای ارزش های اسلامی انقلاب کردند .
وی با اشاره به تحولات منطقه و اینکه دشمنان برخی از کشورهای اسلامی را آلت دست خود قرار داده اند و بوسیله آنها مردم را به خاک و خون می کشند ، گفت: اتحاد نداشتن و نبود رهبری باعث بروز چنین وقایع تلخ در کشورهای اسلامی شده است.
شهرستان بستان آباد با 95 هزار نفر جمعیت در فاصله 60 کیلومتری شرق تبریز واقع شده است.