رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

مرتضی صفری: توجه ویژه به تعالی تولیدات تلویزیونی و نظارت دقیق بر فرایند برنامه سازی بخصوص در تولیدات فاخر - نمایش محتوای خبر

 

 

مرتضی صفری: توجه ویژه به تعالی تولیدات تلویزیونی و نظارت دقیق بر فرایند برنامه سازی بخصوص در تولیدات فاخر

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی بر توجه ویژه به تعالی تولیدات تلویزیونی و نظارت دقیق بر فرایند برنامه سازی بخصوص در تولیدات فاخر تاکید کرد . مهندس مرتضی صفری در مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید تولید سیمای مرکز آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تولید رادیو و تلویزیون ، قلب تپنده هر رسانه ای است ؛ سیاست ها، اقدامات و برنامه های پیش روی شبکه استانی سهند را تشریح کرد .

مرتضی صفری: توجه ویژه به تعالی تولیدات تلویزیونی و نظارت دقیق بر فرایند برنامه سازی بخصوص در تولیدات فاخر

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، وی افزود : ما باید با بهره گیری از پژوهش ، آینده پژوهی و بر اساس راهبردها و نقشه راهی که سازمان صدا و سیما برایمان تعریف کرده ، با بالابردن توان مهندسی و مدیریت پیام، در جهت افزایش کمی و کیفی ضریب نفوذ مخاطبان خود گام برداریم .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به نقش و اهمیت کارکنان تولید در رسانه خاطر نشان شد : واحد تولید ، پرچم دار حوزه های رادیویی و تلویزیون است و باید همکاران این حوزه توجهی ویژه به آموزش و بروز کردن اطلاعات و اندوخته های ذهنی خود داشته باشند. 

مهندس صفری در ادامه به آرایش رسانه ای دشمن در حوزه های مختلف پرداخت و اظهار داشت : راهی که در حال حاضر دشمن برای ضربه به نظام و انقلاب در پیش گرفته ، جنگ روانی و رسانه ای است و ما باید در این جنگ به تمام امور و جریانات اشراف کامل داشته باشیم. 

وی در خصوص روند تغییر در ساختار تولید نیز افزود : کارشناسان متعددی از حوزه ها ، موضوعات روز را به طور دقیق و شفاف رصد و در کمترین بازه زمانی ، سوژه های جدیدی را در اختیار واحد های برنامه ساز قرار می دهند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در پایان سخنان خود به آخرین نظرسنجی‌های واحد پژوهش اشاره و تصریح کرد : صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از ظرفیت و قابلیت بسیار بالایی در حوزه های مختلف برخوردار است و ما باید بیش از این شاهد اتفاقات و توفیقات خوب در این مجموعه باشیم و برنامه های ارزنده و شایسته ای را در سبد رسانه‌ای مخاطبان قرار دهیم .

در این مراسم جمال پور فرج مدیر سابق تولید سیمای مرکز آذربایجان شرقی گزارشی از عمکلرد و میزان تولید شبکه در طول تصدی مدیریت خود ارائه کرد .

صادق برقی سرپرست جدید تولید سیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز به تشریح برنامه های خود در این حوزه پرداخت.

همچنین جمعی از کارگردانان ، تهیه کنندگان ، تصویربرداران و صدابرداران به بیان مسائل و مشکلات حوزه سیما پرداختند.

در این مراسم با تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های آقای جمال پور فرج ، آقای صادق برقی به عنوان سرپرست جدید تولید سیمای مرکز آذربایجان شرقی معرفی شد . 

گفتنی است صادق برقی دارای تحصیلات کارشناسی رشته علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناسی ارشد رشته تولید سیما از دانشگاه صدا و سیماست. عنوان شغلی ایشان کارگردانی تلویزیونی بوده و کارگردانی و تهیه کنندگی برخی از مجموعه های تلویزیونی در شبکه های تهران و شبکه دو را در کارنامه کاری خود دارد و قبل از این ، مسئول واحد پویانمایی مرکز آذربایجان شرقی را عهده دار بود.