رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

مرتضي صفري : نيروي انتظامي ، نيرويي ولايي ، خدمتگزار مردم و محور امنيت در کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

مرتضي صفري : نيروي انتظامي ، نيرويي ولايي ، خدمتگزار مردم و محور امنيت در کشور

مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي در ديدار با سردار حسن خاني و جمعي از فرماندهان انتظامي استان ، نيروي انتظامي را نيرويي ولايي ، خدمتگزار مردم و محور امنيت در کشور و استان عنوان کرد .

مرتضي صفري : نيروي انتظامي ، نيرويي ولايي ، خدمتگزار مردم و محور امنيت در کشور

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي ، مرتضي صفري گفت : نيروي انتظامي به عنوان مهم ترين رکن امنيت داخلي ، نقش مهم و مؤثري در تأمين امنيت در کشور و استان ایفا می کند .

وي افزود : زيربنا و اساس توسعه و پيشرفت هر جامعه اي در بخش هاي مختلف سياسي، اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و علمي و... در سايه امنيت آن جامعه ايجاد مي‌شود.

فرمانده انتظامي استان آذربايجان شرقي نيز در اين ديدار گفت : صدا و سيما نقش مهمي در آموزش شهروندان، بالا بردن سطح آگاهي عمومي و نمايش توانمندي هاي پليس و راه هاي پيشگيري از وقوع جرم دارد .

سردار حسن خاني با تقدير و تشکر از تعامل خوب صدا و سيما با خدمتگزاران مردم در نيروي انتظامي افزود : توليدات صدا و سيما به شايستگي توانسته مکمل و تقويت کننده اقدامات پليس در پيشگيري از وقوع جرم و کنترل آسيب هاي اجتماعي باشد .

وي بهترين فرهنگ سازي در تمامي حوزه ها را استفاده از ظرفيت رسانه توسط دستگاه ها عنوان کرد و خاطر نشان کرد: در حال حاضر الگوسازي، فرهنگ سازي و آموزش عمومي بدون حضور رسانه ملي امري غير ممکن است .

روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي