سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

مدیرعامل: ایجاد زمینه ورزش در پارک ها از اهداف مهم سازمان پارک هاست - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرعامل: ایجاد زمینه ورزش در پارک ها از اهداف مهم سازمان پارک هاست

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز گفت: ایچاد زمینه های ورزش همگانی و حرفه ای در پارک ها از اهداف مهم و اصلی این سازمان است.

مدیرعامل: ایجاد زمینه ورزش در پارک ها از اهداف مهم سازمان پارک هاست

محمدحسین حسن زاده روز پنجشنبه در دیدار با رئیس هیات گلف آذربایجان شرقی، اظهار کرد: سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز همواره در پی ایجاد زمینه های مناسب برای ورزش های مختلف در پارک ها و به خصوص پارک بزرگ ائل گلی بوده و ایجاد میادین ورزش گلف در این مجموعه از جمله این برنامه هاست.
وی، سازمان پارک ها و فضای سبز را همراه اداره کل ورزش و جوانان استان دانست و افزود: برگزاری مداوم ورزش های همگانی مثل پیاده روی خانوادگی در ائل گلی، قایقرانی، مسابقات سه گانه، گلف، فوتبال و فوتسال توسط سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز، بخشی از اقدامات و فعالیت های این سازمان در اشاعه و توسعه ورزش است.
حسن زاده، میزبانی پارک ائل گلی از مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور را اتفاقی مهم برای تبریز عنوان کرد و گفت: ایجاد زمین مینی گلف مطابق با استانداردهای روز در ائل گلی، اتفاق مبارکی است که می تواند نام تبریز را در این حوزه نیز ماندگار کند.
وی، هماهنگی بین مجموعه ها و سازمان های مختلف را اصل مهم برای تحقق چشم انداز سال 2018 خواند و افزود: تامین زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری و هماهنگی کامل بین این امور، امری است که می تواند میزبانی شایسته از تبریز به عنوان پایتخت کشورهای اسلامی در سال 2018 را تحقق بخشد.
به گزارش ایرنا، رئیس هیات ورزشی گلف آذربایجان شرقی نیز در این دیدار از همکاری سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز در برگزاری شایسته مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور در پارک ائل گلی تشکر و قدردانی کرد.
عبدالله تقی پور، همکاری مناسب بین ارگان های مختلف را موجب وقوع اتفاقات خوبی دانست و اظهار کرد: به طور حتم اگر مشارکت سازمان پارک ها جهت تامین زمین مینی گلف پارک ائل گلی نبود، میزبانی تبریز از مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور به طور شایسته میسر نمی شد.
وی ادامه داد: این هماهنگی های قابل تحسین بین سازمانی در حیطه ورزش گلف منجر به تبدیل شدن تبریز به یک برند در عرصه ورزش گلف شده است.
تقی پور گفت: گردهم آمدن امکانات مختلف در زمین مینی گلف ائل گلی مثل فضای مناسب میدان، آبشار، مجسمه مرتبط، نزدیکی به تالار برپایی مراسم و سایر امکانات باعث شده تا میدان مینی گلف ائل گلی به عنوان یک میدان استاندارد در سطح کشور به شمار آید.
گفتنی است، مسابقات مینی گلف قهرمانی کشور به میزبانی شهر تبریز از 6 تا 8 مرداد ماه در مجموعه تفریحی - توریستی ائل گلی با عنوان یادواره شهدای مدافع حرم استان آذربایجان شرقی با حضور 17 استان برگزار شد.