جهش تولید | دوشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

لیگ 13 - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

لیگ 13

Loading the player...

مسابقات لیگ برتر خلیج فارس بالاترین سطح مسابقات باشگاهی فوتبال ایران است. در حال حاضر این مسابقات به صورت ۱۸ تیمی برگزار می‌شود.

در رده‌بندی اعلام شده از سوی فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال در سال ۲۰۱۲ این لیگ، به عنوان «۳۶امین لیگ قدرتمند دنیا» و «۴امین لیگ قدرتمند آسیا» انتخاب شده‌است. افزون بر این در رتبه‌بندی اعلام شده توسط این فدراسیون، لیگ برتر ایران رده ۴۷ام دنیا و ۴ام آسیا را در قرن ۲۱ میلادی (۲۰۰۱ تا ۲۰۱۲) کسب کرده است.

شبکه استانی سهند، با توجه به اهمیت مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور و حضور تیم های تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز به عنوان نمایندگان استان در این لیگ و همچنین نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا، برنامه‌ای با عنوان «لیگ 13» تدارک دیده است تا ضمن پخش زنده مسابقات داخل و خارج خانه این تیم ها، به بحث‌های کارشناسی این مسابقات با حضور کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال بپردازد. این مسابقات با گزارشگری(‌مسابقات داخل خانه) آقای مجتبی ساعی و اجرای آقای میلاد وطن‌پرست(بحث‌ای کارشناسی) به روی آنتن می‌رود.

{dionegallerywizard parameters=""} {gallery folder="/images/stories/1/lig13" previewWidth="105" previewHeight="105"}{/gallery} {/dionegallerywizard}