سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

قدردانی نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان در میزبانی از رییس جمهوری - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی از مردم استان در میزبانی از رییس جمهوری

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پایان هفدهمین سفر استانی هیات دولت در پیام مشترکی از مردم استان به خاطر استقبال پرشور از کاروان تدبیر و امید قدردانی کردند.

به گزارش روز جمعه روابط عمومی استانداری، در این پیام مشترک با تبریک اعیاد شعبانیه، آمده است: طلیعه شعبان امسال به خاطره ای ماندگار در تقویم حماسه ابراز وفاداری مردم ولایتمدار آذربایجان شرقی به انقلاب، نظام اسلامی و ولایت فقیه تبدیل شد.

این پیام می افزاید: این بار سفر کاروان تدبیر و امید در سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی با حضور حجت الاسلام روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران این حماسه را رقم زد.

در پیام مشترک آیت الله محسن مجتهد شبستری و اسماعیلی جبارزاده عنوان شده است: شما با حضور گرم و پرشور خود در مراسم استقبال و سخنرانی رییس جمهوری و هر فرصت دیگری که دست داد چنان جلوه هایی از وفاداری به نظام و مهمان نوازی و ابراز محبت به رییس جمهوری منتخب خود نشان دادید که جای بسی تقدیر و تشکر است.

در پایان این پیام اظهارامیدواری شده است: خداوند متعال به احترام مولود سوم شعبان و سایر موالید عظیم الشان این ماه، انقلاب اسلامی را به انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) متصل فرماید.

رییس جمهوری اسلامی ایران و اعضای هیات دولت در هفدهمین سفر استانی دولت تدبیر و امید روزهای چهارشنبه و پنج شنبه این هفته و به مدت دو روز میهمان مردم استان اذربایجان شرقی بودند.

رییس جمهوری اسلامی ایران واعضای هیات دولت پیش ازاین به خوزستان، هرمزگان، سیستان وبلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال وبختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان و فارس سفر کرده بودند.

استان آذربایجان شرقی با بیش از سه میلیون و 724 هزار نفر جمعیت و 45 هزار و 491 کیلومتر مربع وسعت بزرگ ترین و پرجمعیت ترین استان شمال غربی ایران است.