سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

قدردانی دفتر رییس جمهوری از استقبال پرشور مردمِ آذربایجان شرقی - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی دفتر رییس جمهوری از استقبال پرشور مردمِ آذربایجان شرقی

دفتر رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی از استقبال پرشور و صمیمی مردمِ غیور و سلحشور آذربایجان شرقی از کاروان تدبیر و امید قدردانی کرد.

به گزارش روز جمعه پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری در این پیام آمده است: در آستانه ماه شادی بخش شعبان و میلاد پیشوایان نور و هدایت (ع)، استقبال پرشور و صمیمی مردمِ غیور وسلحشور آذربایجان شرقی از کاروان تدبیر و امید که نمادی درخشان و هوشمندانه از راهبرد دولت و ملت، همدلی و همزبانی است، امیدی تازه برای تلاش افزون تر و ثمربخش تر در دل خادمان ملت برانگیخت.

در این پیام افزوده شده است: تبریز، شهر پرافتخار ایران، این سرزمین عشق، عرفان وادب، آزادگی و هنر، همواره خاستگاه دین و علم و مهد پرورش مجاهدان و مبارزان سرافراز بوده و از دوردست تاریخ تا امروز نام آن برای ایران با افتخار واعتبار همراه شده است.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: نهضت مشروطه، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و سایر عرصه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تاریخ ما، جلوه گاه حضور بی دریغ وآگاهی بی نظیر مردم قهرمان این خطه بوده است. این بار نیز مردم بزرگوار آذربایجان شرقی با حضور آگاهانه و حمایت از خادمان خود، برگ زرین دیگری بر تاریخ رشادت ها و بزرگی های خویش افزودند.

در این پیام به پاس این مهمان نوازی و استقبال گرم و صمیمی از اقشار مختلف مردم استان، علما و فضلای گرانقدر، نمایندۀ ولی فقیه، نمایندگان مجلس خبرگان، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، فرهیختگان وفرهنگیان، دانشگاهیان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، اصناف، کارگران، عموم اصحاب رسانه و خبرنگاران، ورزشکاران و ورزش دوستان پرشور، کشاورزان، نوجوانان و جوانان، نیروهای خدمتگزار و پرتلاش نظامی و انتظامی و همه گروه های سیاسی و نهادهای اجتماعی تقدیر و تشکر شده است.

در این پیام آمده است: امید است در سایۀ الطاف و عنایات الهی و در پرتو تدبیر و تلاش هرچه بیشتر مسوولان و همدلی و هم زبانی؛ تصمیمات، اقدامات و برنامه های دولت بتواند گامی مؤثر و راهگشا در برآوردن مطالبات به حق مردم این خطه پر افتخار و رفع برخی کاستی ها و مشکلات این استان غنی و مستعد باشد.