جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

فصل اراده - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

فصل اراده

Loading the player...

انتخاب كردن از طبيعي ترين و بديهي ترين حقوق انسان است .هركدام از ما در زندگی شخصی مان هر روز و هرلحظه – خواسته یا ناخواسته – در معرض تصمیم گیری هایی هستیم که با تمام تلاش مي خواهيم بهترین انتخاب را داشته باشیم و مطلوب ترين نتيجه را حاصل كنيم . اهمیت امر "انتخاب" چیزی نیست که بر هیچیک از ما پوشیده باشد.

رأی ‎دادن در جمهوری اسلامی علاوه ‎بر استیفای حقوق شهروندی و صیانت از قانون اساسی، یک تکلیف و فریضه الهی تلقی می‎شود و حضرت امام خمینی (رحمت‎الله‎علیه) معمار کبیر انقلاب اسلامی همواره بر «میزان‎بودن آراء مردم» به‎عنوان معیار در نظام مردم‎سالاری دینی تأکید کرده‎اند و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر همین سیره و روش تأکید و ابرام داشته‎اند. آنچه گاهی به واسطه ی مشغله های فردی مورد کم توجهی قرار میگیرد ، بداهت تاثيرگذاري ِ‌ هريك از اين انتخاب ها و ضرورت شرکت در تصميم گيری هاي جمعی است . شاید گاهی غافل می شویم از اینکه حضور آگاهانه و هوشیارانه در یک انتخاب گروهی می تواند چقدر در سرنوشت خودمان و دیگران موثر واقع شود.
انتخابات پیش روی کشور از همان انتخاب های مهم جمعی است که حس مسئولیت ، همکاری و همراهی يكايك  ما را می طلبد.
نه فقط شرکت کردن در این انتخابات بلکه یک انتخاب سنجیده و مستدل آن چیزیست که در شان جایگاه اجتماعی ماست.

با توجه به در پیش رو بودن یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شبکه سیمای سهند با هدف آماده سازی مخاطبان برای خلق حماسه سیاسی در 24 خرداد و  تبیین و آگاه سازی مسائل و حقوق اجتماعی در این خصوص برنامه ای را با عنوان «فصل اراده» تدارک دیده است که هر روز از ساعت 22 :10 و تکرار آن از ساعت 11:5 و 5:10 به روی آنتن می رود.

{gallery}nazari/erade{/gallery}