جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

فرهنگ بسیج کارآمدترین ابزار مقابله با استکبار جهانی است - نمایش محتوای خبر

 

 

فرهنگ بسیج کارآمدترین ابزار مقابله با استکبار جهانی است

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: فرهنگ و تفکر بسیج موثرترین و کارآمدترین ابزار برای مقابله با استکبار جهانی و نظام سلطه است.

فرهنگ بسیج کارآمدترین ابزار مقابله با استکبار جهانی است

حجت الاسلام حسن کاملی فر، در آیین تجلیل از بسیجیان نمونه پایگاه قدس شهرستان مراغه افزود: بسیج در هشت سال دفاع مقدس و صحنه های حساس و خطیر کشور، نقش و کارآمدی خود را نشان داده است.

وی اظهار کرد: اکنون ثابت شده هر جا که کشور و نظام اسلامی به ایمان، اخلاص، ایثار و مجاهدت بسیج نیاز داشته باشد، بسیجیان ولایتمدار و بصیر در صحنه حضور فعال خواهند یافت.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا یادآور شد: در زمان کنونی، تفکر، فرهنگ، ایثار و مجاهدت های بسیج در جامعه بیش از پیش احساس می شود.

حجت الاسلام کاملی فر، ادامه داد: بر اساس رهنمودهای رهبری، بسیج خاکریز اول و مستحکم نظام اسلامی در برابر دشمنان اسلام و انقلاب بوده و نباید این سنگر تضعیف و سست شود.

وی گفت: تشکیل بسیج حاصل تفکر عمیق و دور اندیشی امام راحل (ره) و هدایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب بوده و این نهاد از کارآمدترین ابزار برای صیانت از ارزش ها و آرمان های اسلامی و انقلابی برخوردار است.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به خطر نفوذ دشمن خاطرنشان کرد: هوشیاری در برابر جریان نفوذ استکبار جهانی در زمان پس از توافق هسته ای و برجام ضروری تر از هر زمان دیگر است.

حجت الاسلام کاملی فر، یادآور شد: هدف از نفوذ، تغییر باورهای مردمی و روحیه جهادی و انقلابی جوانان بسیجی بوده و در صورت غفلت، ضربات جبران ناپذیری به ارزش ها و آرمان های اسلامی و انقلابی وارد خواهد شد.

در این آیین از بسیجیان نمونه پایگاه قدس مراغه تجلیل بعمل آمد.

شهرستان مراغه با حدود 250 هزار نفر جمعیت در 147 کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.