جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

فرمانده سپاه عاشورا: فراموشی یاد شهدا خسران بزرگ برای کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده سپاه عاشورا: فراموشی یاد شهدا خسران بزرگ برای کشور است

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس گفت: فراموشی شهدایی که جان در طبق اخلاص گذاشته و در راه دفاع از کیان میهن اسلامی شهید شدند، خسران بزرگ برای کشور است.

فرمانده سپاه عاشورا: فراموشی یاد شهدا خسران بزرگ برای کشور است

سردار غلام عسکر کریمیان یکشنبه شب در دیدار با رزمندگان پیشکسوت لشکر 31عاشورا، از شهدا به عنوان فرهنگ سازان دفاع مقدس یاد کرد و افزود: شهدا و خانواده های آنها فرهنگ ایثار و شهادت را ساختند و به همین دلیل دین بزرگی بر گردن مردم دارند.
وی اظهار کرد: شهدای دوران دفاع مقدس برای ساختن فرهنگ ارزشمند عاشورایی از جان خود که سرمایه اصلی انسان هاست، گذشتند تا امروز آحاد ملت در امنیت و آرامش زندگی کنند.
کریمیان، هفته گرامیداشت دفاع مقدس را فرصت طلایی برای زنده نگه داشتن یاد و خاطرات آن دوران خواند و اضافه کرد: این هفته یادآور خاطرات دوران ذی قیمتی به خصوص برای آنان که از قافله شهدا جا ماندند، است.
وی ادامه داد: شهدای مظلوم و صبور دفاع مقدس با خدا معامله کرده و جان بر کف نهادند تا دین و انقلاب به خطر نیفتد که به همین علت فراموشی یاد و نام آنها خسران بزرگی است و نباید روزی برسد که شهدا از ما روی برگردانند.
کریمیان با اشاره به ایثار و از جان گذشتگی جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس، گفت: جراحت هایی که ایثارگران در جسم خود دارند نشان افتخاری است که با آنها همراه بوده و ثابت می کند که در راه ارزش ها کوتاهی نکردند. / ایرنا