سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

فرماندار: شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جلفا تشکیل می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار: شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جلفا تشکیل می شود

فرماندار شهرستان جلفا گفت: شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با هدف رسیدگی و تصمیم گیری در امور مربوط به جامعه ایثارگری بزودی در این شهرستان تشکیل و فعالیت خود را آغاز می کند.

فرماندار: شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جلفا تشکیل می شود

زاهد محمودی روز شنبه در نشست مشورتی ایثارگران این شهرستان اظهارکرد: رسیدگی به امور خانواده های شهدا و ایثارگران مسئولیتی همگانی است و باید این خدمات ساماندهی شده و در شان و منزلت شهیدان ارائه شود.
وی شورای مشورتی ایثارگران را بازوی توانمندی جهت آشنایی بیشتر با مسایل و مشکلات ایثارگران عنوان و بر برگزاری منظم جلسات این شورا تاکید کرد.
فرماندار جلفا دیدار با خانواده های معظم شهیدان و رسیدگی به امور آنان را توفیقی بزرگ برای کارگزاران نظام دانست و افزود: این اقدام با عشق و علاقه مستمر در این شهرستان انجام می شود .
محمودی خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره های شهدا به صورت منسجم با هدف تجلیل از مقام والای شهیدان و ارج نهادن به فرهنگ ایثار و شهادت از اهداف خاص شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی در این نشست پس از شنیدن مشکلات جامعه ایثارگری از سوی نمایندگان آنان به خصوص جانبازان در زمینه بیمه تکمیلی و خدمات درمانی و دارویی پیگیری حل این محدودیت ها را خواستار شد.
در این نشست هر یک از نمایندگان جامعه ایثارگری در شورای مشورتی ایثارگران مسایل و مشکلات این قشر را بیان کردند که برای حل آنها تصمیم هایی اتخاذ شد.
شهرستان جلفا در طول هشت سال دفاع مقدس تعداد 214 شهید والامقام، 412 جانباز مقاوم و 14 آزاده سرافراز تقدیم دین و میهن اسلامی کرده است.