جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

فرمانداران جدید مرند، هریس و آذرشهر معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانداران جدید مرند، هریس و آذرشهر معرفی شدند

آئین تودیع و معارفه فرمانداران جدید شهرستان های مرند ، هریس و آذرشهر برگزار شد .

فرمانداران جدید مرند، هریس و آذرشهر معرفی شدند

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی ، فرماندار جدید شهرستان مرند در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد.
در این جلسه با قدردانی از خدمات و تلاش های تقی کرمی در مدت تصدی مسوولیت فرمانداری مرند، علیار راستگو به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.
راستگو که پیش از این فرماندار آذرشهر بود، در کارنامه اجرایی خود سوابقی مانند معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد تجاری-صنعتی ارس، فرمانداری شهرستان های جلفا، کلیبر و مراغه، معاونت اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سهلان را دارد.
بر اساس این گزارش امروز همچنین فرماندار جدید شهرستان هریس در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد.
در این جلسه با قدردانی از خدمات و تلاش های حسن یحیوی در مدت تصدی مسوولیت فرمانداری هریس، صابر تقویمی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.
تقویمی متولد سال 1343 و فارغ التحصیل رشته تاریخ است که در کارنامه اجرایی خود مسوولیت های مختلفی از جمله بخشداری های خداآفرین، تیکمه داش و گوگان را برعهده داشته است.
وی همچنین به مدت 10 سال کارشناس حوزه سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی بوده و پیش از این نیز سرپرستی فرمانداری ورزقان را عهده دار بود.
بر پایه این گزارش فرماندار جدید شهرستان آذرشهر هم امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد.
در این جلسه با قدردانی از خدمات و تلاش های علیار راستگو در مدت تصدی مسوولیت فرمانداری آذرشهر، یدالله اللهیاری به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.
الهیاری متولد 1346 در شهرستان شاهین دژ دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق است که در کارنامه اجرایی وی سمت های مختلفی همچون کارشناس حقوقی فرمانداری شاهین دژ، کارشناس پژوهشی و معاون امور فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی و ریاست شعبه حقوقی دادگستری تبریز دیده می شود.
وی همچنین از سال 1393 مسوولیت بخشداری خسروشاه از توابع شهرستان تبریز را برعهده داشته است.
آذربایجان شرقی با سه میلیون و 700 هزار نفر جمعیت دارای 21 شهرستان و 46 بخش است .جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
ضمن عرض خیر مقدم گویی و آرزوی توفیق برای فرماندار... جبرئیل ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ ۲۱:۱۲

جبرئیل
ضمن عرض خیر مقدم گویی و آرزوی توفیق برای فرماندار جدید شهرستان هریس لطفا موارد زیر به عنوان اولویت کاری و پیگیری فرماندار محترم قرار گیرد:
1-پیگیری مرمت و اصلاح راه های مواصلاتی شهرستان به ویژه راه هریس ـ زرنق و راه هریس ـ مشکین شهر به عنوان مهم ترین زیر ساخت برای توسعه شهرستان ( با توجه به این که راه های مواصلاتی شهرستان وضعیت چندان مناسبی ندارند.)
2-رسیدگی جدی به امور اداری ادارات شهرستان : با توجه به این که اکثر مردم شهرستان از نحوه خدمت رسانی ادارات و نهاد های دولتی رضایت چندانی ندارند . متاسفانه اکثر مسئولین ادارات مقیم شهرستان نیستند و فقط در اوقات اداری در شهرستان حضور دارند و بعد از وقت اداری با ماشین های دولتی از شهرستان خارج و به سایر شهرستان ها می روند تا فردایی برسد تا آقایان سوار بر همین ماشین های دولتی برگردند.
3-رسیدگی و ساماندهی به اعتبارات اشتغال زایی شهرستان و سالم سازی مناسبات بین بانکها و مردم.
4-رسیدگی جدی به روابط ناسالم اداری موجود در ادارات و نهاد های شهرستان از جمله پارت بازی ، فامیل گرایی و باند بازی و استفاده از رانت اطلاعاتی به ویژه در استخدام ها و به کار گیری نیروها در ادارات . (این مسائل نارضایتی عمومی مردم را موجب گردیده است.)
5-توجه جدی و پیگیری های لازم در مورد مشکلات جدی بهداشتی و درمانی ( از جمله نبود بیمارستان و کلنیک های تخصصی وپزشک متخصص) و مسائل عمران شهری ( از جمله تکمیل پارک شهر ،بهسازی و آسفالت کوی و معابر عمومی ، توسعه شهری مرکز شهرستان و...)
6- پیگیری و به نتیجه رساندن طرح های عمرانی و اقتصادی ملی نیمه تمام موجود شهرستان از جمله: بزرگ راه شهید باقری افشردی ، معدن مس سوناجیل ، نیروگاه حرارتی، فعال سازی شهرک های صنعتی و ... .
8-اقدام جدی و اساسی در به وجود آوردن صنایع تبدیلی مربوط به محصولات کشاورزی و پیگیری جهت بر طرف نمودن مشکلات قشر قالی باف ،کارگر و کشاورز.
9- و این که مسائل روز مره شهروندان که شاید در نگاه اول کوچک به نظر بیاید ولی معضلات و مشکلات روزمره که تداوم می یابد موجب احساس نارضایتی در مردم می گردد به عنوان مثال: رسیدگی به کیفیت پخت نان در نانوایی ها، برخورد کارمندان و مسئولین ادارات با مراجعان ، ساماندهی امور حمل و نقل درون و برون شهری و ...
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ ۲۱:۱۲