جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

فدراسیون: قهرمانی تراکتورسازی نشانه لیاقت و حمایت هواداران پرشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

فدراسیون: قهرمانی تراکتورسازی نشانه لیاقت و حمایت هواداران پرشور است

فدراسیون فوتبال با انتشار پیام تبریک به خاطر قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی، آن را نشان دهنده لیاقت، حمایت و همت هواداران پرشور و مدیران و کادرفنی و سرپرستی برشمرده است.

به گزارش روز شنبه سایت رسمی فدراسیون فوتبال در این پیام آمده است: کسب عنوان قهرمانی جام حذفی توسط باشگاه پرطرفدار تراکتورسازی تبریز و گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا بدون تلاش و کوشش کادرمدیریتی، فنی و بازیکنان این تیم بدست نمی آمد.

این فدراسیون اضافه کرده است: قهرمانی تیم تراکتورسازی، نشان دهنده لیاقت، همت و حمایت همه جانبه هواداران پرشور و مدیران، کادرفنی و سرپرستی و بازیکنان این تیم است که روز جمعه باعث شد شور و نشاط به شهر تبریز برود و طرفداران این تیم در کوی و برزن جشن قهرمانی بگیرند.

در این پیام آمده است: فدراسیون فوتبال بر خود لازم می داند قهرمانی تیم پرطرفدار تراکتورسازی در جام حذفی و گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به مجموعه باشگاه و مردم تبریز و جامعه فوتبال آذربایجان شرقی تبریک گفته و امیدواری است این تیم در لیگ قهرمانان آسیا نیز با کسب نتایج درخشان نماینده شایسته ای برای فوتبال ایران باشد.

تراکتورسازی تبریز برای نخستین بار در تاریخ ورزش آذربایجان روز جمعه با غلبه یک بر صفر مقابل مس کرمان قهرمان جام حذفی باشگاه های ایران شد.

این تیم در سال های 1355 و 1373 نیز به فینال جام حذفی باشگاه های کشور راه یافته بود که در هر دو بازی به ترتیب مقابل تیم های ملوان بندرانزلی و بهمن کرج با شکست مواجه شد.

دو نایب قهرمانی در فصول دوازده و یازده لیگ برتر و مقام سوم لیگ آزادگان به سال 1371 از جمله دیگر افتخارات این تیم پرهوادار کشور است.