جهش تولید | شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

فاجعه منا بی کفایتی و بی تدبیری آل سعود را نمایان کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

فاجعه منا بی کفایتی و بی تدبیری آل سعود را نمایان کرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی روز شنبه با انتشار پیام مشترک تسلیت به مناسبت فاجعه منا، اعلام کردند: این فاجعه بی کفایتی و بی تدبیری آل سعود را نمایان کرد.

فاجعه منا بی کفایتی و بی تدبیری آل سعود را نمایان کرد

آیت الله محسن مجتهدشبستری و اسماعیل جبارزاده در این پیام ، یادآور شده اند: بدون تردید واقعه جانگداز مشعر و منا که در آن بسیاری از حجاج بیت الله الحرام به ویژه هم وطنان عزیز جان خود را از دست داده و یا مصدوم شده اند، قلوب مسلمانان عالم را جریحه دار و فضای میهن اسلامی را غمناک کرده است.

آنها اضافه کرده اند: این حادثه دردناک و غم انگیز که در عید بزرگ اسلامی قربان اتفاق افتاد، دلیل بر بی کفایتی آل سعود و بی تدبیری ماموران آنان می باشد.

امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی با تسلیت این مصیبت تاسف بار به محضر حضرت ولی عصر(عج) و ولی امر مسلمین جهان و هم وطنان و خانواده های داغدار جانباختگان فاجعه منا، اعلام کرده اند: مجلس بزرگداشت عموم حجاج جان باخته و همچنین دو تن از کشته شدگان آذربایجان شرقی فردا یکشنبه از ساعت 15 و 30 دقیقه تا 18 در مسجد طوبی تبریز برگزار می شود.

آیت الله محسن مجتهدشبستری و اسماعیل جبارزاده از عموم مردم استان دعوت کرده اند با شرکت در این مراسم معنوی موجب تسلی خاطر بازماندگان و شادی ارواح طیبه جان باختگان فاجعه منا شوند.