جهش تولید | چهارشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

غیرت گونلری - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

غیرت گونلری

Loading the player...

درود خداوند بر غیرتمندانی که با فدا نمودن جان خود آزادی و آزادگی را برای ما به ارمغان آوردند.

درود خداوند بر مادرانی که از جگر گوشه‌های خود، در اه حق و حقیقت گذشتند.

درود خداوند بر جوانانی که از جان خود در راه وطن و مردم خود گذشتند.

هفته دفاع مقدس یادآور غیرت جوانان غیور و بزرگ این مرز و بوم است. یادآور رهایی از زیر بار استکبار، یادآور ایستادگی و مقاومت کشور است.

دفاع مقدس یعنی مردانی از جنس نور، با قلبی از نوع دریا، با چشمانی بصیر، با افکاری ناب، با قدمهایی همچون فولاد، با دستانی همچون دست ابراهیم نبی (بت شکن تاریخ) و شجاعت و شهامتی علوی؛ ایثاری بزرگ، جهادی به یاد ماندنی در نبردی مردانه، در قلب تاریخ آفریدند که همچون خورشیدی تابان، چراغ راه جویندگان حقیقت شد.

هر مادری از پاره ی تنش بخاطر حفظ دین و اسلام و کشورش میگذشت. حاضر بودند آنها شهید شوند اما ذره ای از خاک کشور به دست بیگانگان نیفتد.

آری یاد ایام جنگ بخیر باد/ یاد رهبر و مقتدای شهدای اسلام امام حسین علیه السلام همواره شاد باد/ یاد امام خمینی رحمت الله علیه و شهدای اسلام، انقلاب، جنگ تحمیلی که آشکارا صورت گرفت، شهدای جنگ نرم، شهدای جنگ تهاجم فرهنگی، شهدای انرژی هسته ای و شهدایی که در جنگهایی که به چشم ما دیده نمی شود و شهید میشوند برادران ما، بخیر و گرامی باد.

شبکه سهند «غیرت گونلری» را بهانه ای قرار داده تا یادی از آن کرده باشد. این برنامه به شکل زنده تولید و پخش می شود. حضور خانواده ها و خاطرات رزمندگان آن دوران زینت بخش این برنامه است. این برنامه با نمایش های طنز نیز همراه است. آقای روح دهقان نژاد نیز اجرای آن را بر عهده دارند.

{gallery}nazari/geirat{/gallery}