جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

غبارروبی مزار شهدای گمنام دانشگاه تبریز به مناسبت هفته دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

غبارروبی مزار شهدای گمنام دانشگاه تبریز به مناسبت هفته دفاع مقدس

آئین غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه تبریز به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد.

غبارروبی مزار شهدای گمنام دانشگاه تبریز به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش روز شنبه روابط عمومی دانشگاه تبریز، رئیس این دانشگاه در این مراسم با تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید گفت: برنامه های مختلفی به مناسبت این هفته در این دانشگاه برگزار می شود که آیین غبارروبی و عطرافشانی مرقد مطهر شهدای گمنام به منظور تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس و گام نهادن در مسیر حرکت و راه آن ها از جمله این برنامه هاست.
محمدرضا پورمحمدی، افزود: با حضور در مرقد مطهر شهدای گمنام، آغاز سال تحصیلی جدید را با یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس آغاز می کنیم و امیدواریم ادامه دهنده راه و منش این شهدا باشیم چرا که اکنون اگر ملت ایران به دستاوردی رسیده به خاطر این شهداست.
فرمانده سپاه عاشورا نیز در این مراسم از دانشگاهیان و به ویژه دانشجویان خواست که با برگزاری آیین های مختلف یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس و به ویژه شهدای گمنام را همیشه و در همه حال گرامی دارند.
به گزارش ایرنا سردار غلام عسگر کریمیان با بیان اینکه شهدا نباید مظلوم واقع شوند، افزود: با برگزاری برنامه ها و آیین به مناسبت های مختلف از جمله هفته دفاع مقدس ضمن ارج نهادن به این شهدا، باید کاری کرد تا نام آن ها برای همیشه در تاریخ زنده بماند و این کار به فرموده رهبر معظم انقلاب اجر و ثوابی مانند شهادت دارد.
مداحی و عزاداری و اهدای دسته گل بر سر مزار شهدای گمنام از دیگر بخش های این مراسم بود که به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز برگزار شد.