جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

عید فطر در شبکه سهند - نمایش محتوای خبر

 

 

عید فطر در شبکه سهند

معاونت‌های تولیدی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی با ویژه برنامه خاص و مخاطب‌پسند به استقبال عید سعید فطر می‌روند.

عید فطر در شبکه سهند

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای آذربایجان شرقی همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر، حوزه‌های مختلف این مرکز روز‌های پرفیض و با برکت ماه مبارک رمضان را پشت سر می‌گذارند و تلاش می‌کنند با عیدانه خود در تولید و پخش ویژه برنامه‌های شاد و مفرح، اوقات خوشی را در این دو روز برای مخاطبان رقم بزنند.
پخش ویژه برنامه‌هایی با آیتم‌های متنوع، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی، مستند‌های جذاب و جنگ‌های شاد از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای روز عید سعید فطر است.
به همین مناسبت، شبکه سهند ویژه برنامه زنده"جشن فطر" را در روز‌های یکشنبه و دوشنبه ۴ و ۵ خردادماه به روی آنتن می‌برد. این برنامه ۹۰ دقیقه‌ای که ساعت ۲۱:۱۵ پخش خواهد شد، سعی می‌کند لحظات شاد و مفرح را برای مخاطبان ایجاد کند.
این ویژه برنامه شاد و دیدنی با بخش‌های مختلف طنز، گزارش مردمی، کلیپ، وله، پیامک و پخش موسیقی‌های ملی و محلی همراه است و شادی مردم را در این تعطیلات دو چندان خواهد کرد.
بر همین اساس در دیگر برنامه‌های روتین شبکه سهند همچون سحرلر و تبریزیم نیز به تناسب موضوع به این جشن بزرگ پرداخت می‌شود.
برنامه‌سازان رادیو نیز در این عید فرخنده با ویژه برنامه " آی گوروشی" با بخش‌های طنز، گزارش، ارتباط با سطح شهر، مسابقه، تلفن و پیامک، پخش سرود و ترانه در خدمت شنوندگان خواهند بود.
این برنامه در روز عید و روز بعد از آن از ساعت ۱۱ صبح الی ۱۳ به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت و در آن علاوه بر بررسی اعمال روز فطر و برگزاری نماز عید و پرداخت زکات فطریه، آیتم‌های شاد و مفرحی هم برای مخاطبان تدارک دیده است.
پخش ترانه‌ها و تصنیف‌های شاد با صدای خوانندگان پاپ، سنتی و محلی، گزارش‌های مردمی، نمایش طنز، گزارش، ارتباط با شهرستان‌ها، تماس‌های تلفنی، پیامک و دعوت از کارشناسان مذهبی و... از بخش‌های دیگر برنامه‌های رادیو است که به تناسب موضوع به این عید بزرگ خواهند پرداخت.
علاوه بر این، رادیو برون مرزی آذری تبریز هم با ویژه برنامه‌های "فطر بایرامی"، "ایلن سنه چای دمیشم"، "قیزیل سقاخانا " و "مشکات" در عید فطر در خدمت مخاطبان خود در جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز خواهد بود.
معاونت خبر نیز در عید فطر گزارش‌هایی از پایان ماه مبارک رمضان و فرارسیدن عید سعید فطر، حس و حال مردم مومن و خداجوی تبریز و شهرستان‌ها از پایان ماه رحمت و مغفرت الهی، حفظ دستاورد‌های معنوی این ماه مبارک، فطریه و اهمیت آن به‌ویژه در شرایط فعلی، عید فطر و تقسیم این عید بزرگ با نیازمندان و پوشش خبری نماز عیدفطر درصورت برگزاری آن تهیه و پخش می‌کند.
فضای مجازی این مرکز نیز با موضوعات مشخص در قالب‌های موشن گرافی، عکس نوشت، کلیپ، موسیقی، نماهنگ، ویدئوگرافی، ویدئوکامنت و ویدئوکلیپ متناسب با عید فطر، در کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی حضور خواهد داشت و این عید را با کاربران جشن خواهد گرفت.