رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

عائله - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

عائله

Loading the player...
خانواده نخستين نهاد اجتماعى است كه در زندگى جمعى انسان شكل گرفته و مهمترين نقش را در توسعه و رشد مراحل حيات بشر در امتداد تاريخ انسان از خود نشان داده است و از ابتدا تاهنوز و تا فرجام زندگى، نسبت به سايرنهادهاى اجتماعى از ارزش و اهميت خاصى برخوردار بوده و خواهد بود
 
نظام خانواده، يك نهاد اساسى و محورى در جامعه است و به عنوان هسته اوليه و براى ساير نهادهاى اجتماعى به شمار مى رود.نظام خانواده كوچكترين واحد اجتماعى است كه اساس و زيرساخت واحدهاى بزرگ اجتماعى بشرى به شمار مى رود.
افرادى كه در اين واحد كوچك اجتماعى رشد مى يابد و تربيت مى شود به ميزان رشد و شكوفايى شان سهم در واحدهاى اجتماعى بزرگ انسانى دارند.
 
افرادى كه روزى به عنوان فرمانرواى مقتدر و سياستمدار سترگ، و مدير نيرومند، و مبتكر توانا در جامعه ظهور مى كنند، و مسؤوليتهاى سنگين و خطيرى را به عهده مى گيرند، نظام خانواده و كانون گرم پدر و مادر تربيتگاه نخستين آنها است.
رشد و شكوفايى اين نظام محبوب و بى بديل، مرهون شناخت و رعايت دقيق حقوق هريكى از اعضاى آن نسبت به يكديگر است، همانطورى كه نظامهاى بزرگ اجتماعى، قوانين و حقوق خاصى خودش را در ارتباط با اداره واستحكام و رشد و بالندگى دارد، نظام خانواده نيز چنين است.
 
در راستای تبیین و تحکیم بنیان خانواده شبکه سهند برنامه ای را با عنوان «عائله» تدارک دیده است.  روان شناسی ، آشپزی، گلکاری، گزارش مردمی از بخش های برنامه عائله می باشد. علاقه مندان می توانند شنبه تا چهارشنبه از ساعت  11:30  بیننده این برنامه باشند.
سال تولید: 1395

تهیه کننده : کورش رزمی

کارگردان : محمد ندیمی

تصویربرداران : مسعود وطن خواه، حسین برزگر، کمال محمودی

دستیار تهیه : اکبر عبدالهی

تدوین : کمال رحیمی

نویسنده : شفیقه نیک جهان

مجری : سمیه ستاری

گزارشگر : خانم شاه محمدیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
عائله بسیاربرنامه پرمحتوایی است بخصوص که... خدیجه ۱۳۹۵/۱۰/۴ ۱۹:۰۴

خدیجه
عائله بسیاربرنامه پرمحتوایی است بخصوص که اساتیدبزرگی چون آقای دکترنیرومنددربرنامه حضورمیابند.لطفاازاین دانشمندان اسلامی بیشتردعوت فرمایید. باتشکرمحمد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۰/۴ ۱۹:۰۴