رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

عائله - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

عائله

Loading the player...
خانواده نخستين نهاد اجتماعى است كه در زندگى جمعى انسان شكل گرفته و مهمترين نقش را در توسعه و رشد مراحل حيات بشر در امتداد تاريخ انسان از خود نشان داده است و از ابتدا تاهنوز و تا فرجام زندگى، نسبت به سايرنهادهاى اجتماعى از ارزش و اهميت خاصى برخوردار بوده و خواهد بود
 
نظام خانواده، يك نهاد اساسى و محورى در جامعه است و به عنوان هسته اوليه و براى ساير نهادهاى اجتماعى به شمار مى رود.نظام خانواده كوچكترين واحد اجتماعى است كه اساس و زيرساخت واحدهاى بزرگ اجتماعى بشرى به شمار مى رود.
افرادى كه در اين واحد كوچك اجتماعى رشد مى يابد و تربيت مى شود به ميزان رشد و شكوفايى شان سهم در واحدهاى اجتماعى بزرگ انسانى دارند.
 
افرادى كه روزى به عنوان فرمانرواى مقتدر و سياستمدار سترگ، و مدير نيرومند، و مبتكر توانا در جامعه ظهور مى كنند، و مسؤوليتهاى سنگين و خطيرى را به عهده مى گيرند، نظام خانواده و كانون گرم پدر و مادر تربيتگاه نخستين آنها است.
رشد و شكوفايى اين نظام محبوب و بى بديل، مرهون شناخت و رعايت دقيق حقوق هريكى از اعضاى آن نسبت به يكديگر است، همانطورى كه نظامهاى بزرگ اجتماعى، قوانين و حقوق خاصى خودش را در ارتباط با اداره واستحكام و رشد و بالندگى دارد، نظام خانواده نيز چنين است.
 
در راستای تبیین و تحکیم بنیان خانواده شبکه سهند برنامه ای را با عنوان «عائله» تدارک دیده است.  روان شناسی نقاشی های کودکان که در آن نقاشی کودکان از منظر روان شناس مورد بررسی قرار می گیرد، آشپزی ، گلکاری ، گزارش مردمی از بخش های برنامه عائله می باشد. علاقه مندان می توانند شنبه تا چهارشنبه از ساعت  11:30  بیننده این برنامه باشند.
 
سال تولید: 1394

تهیه کننده : کورش رزمی

کارگردان : محمد ندیمی

تصویربرداران : مسعود وطن خواه، حسین برزگر، کمال محمودی

دستیار تهیه : اکبر عبدالهی

تدوین : کمال رحیمی

نویسنده : شفیقه نیک جهان

مجری : سمیه ستاری

گزارشگر : خانم شاه محمدی

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه آموزش خیاطی خانم حسین زاده بسیار خوب بود و... زهرا ۱۳۹۴/۰۳/۱۶ ۱۸:۴۶
بنده ازبینندگان دایمی برنامه عائله هستم.برنامه... محمدرضا علیزاده ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ ۱۷:۰۲
بایدبه سلیقه دست اندرکاران برنامه عائله که... مریم زارع ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ ۱۸:۳۹
لطفابرنامه عائله راعصرهاپخش کنیدازکارگردان وتهیه... ن قربانی ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ ۱۵:۲۲
استکبارباوجوددانشمندان بزرگ علمی ودینی همچون... رضا جعفری ۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۷:۲۳
ضمن قدردانی ازبرنامه خوب عائله وعوامل توانمندآن... حسن پور ۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۷:۳۴

حسن پور
ضمن قدردانی ازبرنامه خوب عائله وعوامل توانمندآن درخواست میکنم این برنامه راعصرهاپخش کنیدامروزتصادفامنزل بودم برنامه رادیدم که خیلی ازصحبتهای کارشناس خوبتان آقای نیرومنداستفاده کردیم بخصوص که استادپایان سخنانش رابه سفارش مقام معظم رهبری که به بحث نقش سبک زندگی اسلامی درسلامت جامعه اشاره فرموده بودندمزین کردندالبته ناقص دیدیم لطفایکباردیگرپخش کنید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۷:۳۴
رضا جعفری
استکبارباوجوددانشمندان بزرگ علمی ودینی همچون دکترنیرومندکه امروزباصلابت وتوان دربرنامه حضوریافتندوباخانواده هاارتباط برقرارکردندچه غلطی میتواندبکند.درودبراستادنیرومندوهمه تلاشگران برنامه خوب وپرمخاطب عائله
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۷:۲۳
ن قربانی
لطفابرنامه عائله راعصرهاپخش کنیدازکارگردان وتهیه کننده توانمندبرنامه تشکرمیکنم.درضمن میخواستم درخواست کنم قسمت مربوط به معیارهای ازدواج راکه نتوانستیم ببینیم یکباردیگربااطلاع رسانی قبلی پخش کنیدکه موفق به دیدنش نشدیم
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۱۸ ۱۵:۲۲
مریم زارع
بایدبه سلیقه دست اندرکاران برنامه عائله که امروزتصادفی دیدم درانتخاب اساتیدتبریک بگویم .چهره ای رادیدم که ازاندیشمندان وجامعه شناسان اسلامی وسرمایه های ارزشی انقلاب ونظاممان هست.حضوراستادنیرومندراغنیمت بزرگی دراینگونه پرداختهای علمی به مسائل اجتماعی بایدتلقی کرد.موفق باشید.ازخانم ستاری مجری توانمندبرنامه هم قدردانی نمایم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ ۱۸:۳۹
محمدرضا علیزاده
بنده ازبینندگان دایمی برنامه عائله هستم.برنامه شماراموفق دیده ام.این هفته استادنیرومندرادربرنامه تان دیدم که نگاه جامع وکاملاعلمی وتخصصی به بحث ازدواج داشتند.میخواستم بعنوان یکی ازبینندگان دایمی شمادرخواست کنم ازاستادنیرومندبیشتردربرنامه تان استفاده کنید.ازکارگردان وتهیه کننده وعوامل موفق برنامه سپاسگزارم.
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ ۱۷:۰۲
زهرا
برنامه آموزش خیاطی خانم حسین زاده بسیار خوب بود و زمانشو لطفا ً بیشتر کنین .خیلی کمه
+1 (5 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۱۶ ۱۸:۴۶