سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

طنین روح بخش دعای عرفه از شبکه سهند - نمایش محتوای خبر

 

 

طنین روح بخش دعای عرفه از شبکه سهند

دبیرخانه شورای معارف صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، جزئیات پخش مراسم معنوی دعای عرفه را اعلام کرد.

طنین روح بخش دعای عرفه از شبکه سهند

 

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی همزمان با شبکه های سراسری و مراکز استانی مراسم ویژه قرائت دعای پرفیض عرفه را از سرزمین وحی ( بصورت تصاویر آرشیوی)، بقاع متبرکه و اماکن مقدس در استان آذربایجان شرقی پوشش رادیویی و تلویزیونی خواهد داد .

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در شبکه سهند پخش زنده این مراسم معنوی به صورت همزمان از آستان مقدس امامزادگان عون بن علی و زید بن علی (ع) درجوار یادمان شهدای گمنام و آستان مقدس امامزاده سیدحمزه (علیه السلام) با رعایت اصول و پروتکل بهداشتی با نوای مادحین اهل بیت عصمت و طهارت ( ع )، مداحی و ذکر توسل از ساعت 17:30 تا 20:30 به روی آنتن خواهد رفت. شبکه استانی سیمای مرکز آذربایجان شرقی علاوه بر پخش زنده این مراسم معنوی، با دعوت از کارشناسان مذهبی به جایگاه ، فضیلت و تاثیرات عظیم دعای عرفه خواهد پرداخت .

  شنوندگان رادیو نیز این مراسم پرفیض را از آستان مقدس امامزاده سید حمزه (ع) خواهند شنید .

  رادیو برون مرزی آذری نیز به همین مناسبت با تولید و پخش ویژه برنامه های" الهییه دوغرو" (به سوی خدا) و مشکات، با شنوندگان خود در جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز همراه خواهد بود .

معاونت فضای مجازی نیز با پخش زنده مراسم در صفحه اینستاگرام شبکه سهند و انتشار محتواهایی با همین مضمون در شبکه های اجتماعی حضور خواهد داشت .