جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

طرح توانمند سازی فعالان گردشگری آذربایجان شرقی اجرا می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح توانمند سازی فعالان گردشگری آذربایجان شرقی اجرا می شود

طرح توانمندسازی نیروهای انسانی و فعالان حرفه ای صنعت گردشگری آذربایجان شرقی اجرا می شود

طرح توانمند سازی فعالان گردشگری آذربایجان شرقی اجرا می شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: این طرح در راستای سیاستهای این اداره کل در جهت ارتقاء سطح کیفی آموزش نیروی انسانی فعال در بخش صنعت گردشگری استان و به منظور آمادگی هر چه بیشتر فعالان این صنعت برای تبریز  2018 صورت می گیرد.
آبدار گفت: طرح توانمندسازی نیروهای انسانی و فعالان حرفه ای بخش گردشگری به منظور افزایش و به روزرسانی دانش تخصصی این افراد در 10 دوره آموزشی به صورت استانی به اجرا در می آید.
وی افزود:این طرح بر اساس اهداف و سیاست های کلان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سرفصل های آموزشی نظیر توانمندسازی راهنمایان موزه و محوطه های تاریخی، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، راهنمایان طبیعت گردی، مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی، آشنایی با گردشگری سلامت، مدیریت ارتباط و رفتار با مشتری، اقامتگاههای بوم گردی، جوامع محلی روستاهای هدف، عوامل اجرایی کاروان های راهیان نور و دوره آموزشی مدرسین گردشگری اجرا خواهد شد.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خاطرنشان کرد : برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و آماده سازی منابع انسانی به عنوان ابزاری اثر بخش در جهت ارائه خدمات مناسب در صنعت گردشگری، از اهمیت بسزایی برخوردار است.
دوره های آموزشی فوق در محل مرکز جامع علمی کاربردی صنایع دستی تبریز وابسته به سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار خواهد شد. 
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در دوره های آموزشی فوق می توانند با شماره تلفن 36560361- 041 تماس بگیرند.