سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | سه‌شنبه، ۳ خرداد ۱۴۰۱

طالب زاده، پرچمدار نقش برآب کردن پروژه ایران هراسی و اسلام هراسی در دنیا - نمایش محتوای خبر

 

 

طالب زاده، پرچمدار نقش برآب کردن پروژه ایران هراسی و اسلام هراسی در دنیا

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در مراسمی به روح صبور حاج نادر طالب زاده "چهره انقلاب اسلامی" ادای احترام کرد.

طالب زاده، پرچمدار نقش برآب کردن پروژه ایران هراسی و اسلام هراسی در دنیا
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، در این مراسم که جمعی از اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه حضور داشتند دکتر مرتضی صفری به ایراد سخن پرداخت. 
 
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از نادر طالب زاده بعنوان عمار انقلاب و شخصیت و چهره فرهنگی و انقلابی یاد کرد و گفت: در شرایطی که شاهد افکار مختلف فکری و سیاسی التقاطی در دنیا هستیم، این بزرگمرد، با تمام وجود روی حرف و عقیده خود ایستاد.
 
دکتر مرتضی صفری افزود: مهمترین خروجی تفکر و عملکرد نادر طالب زاده، پرچمداری این شخصیت در نقش بر آب کردن ایران هراسی و اسلام هراسی دشمنان ایران اسلامی در دنیا بود.
 
 وی با اشاره به هجمه های وارده علیه شیعه و تلاش استکبار جهانی برای معرفی انقلاب اسلامی ایران بعنوان کشور حامی تروریسم خاطر نشان کرد: نادر طالب زاده در راستای گرد هم آوردن اندیشمندان غیر مسلمان و آزاده از سراسر دنیا برای معرفی چهره ناب اسلام محمدی و تشریح رویکردهای واقعی انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشت.
 
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی تاکید کرد: نادر طالب زاده در حالی که بر اصول خود ثابت قدم بود و ذره ای از اصول خود کوتاه نمی آمد،و به تنهایی خود یک جریان فرهنگی موثر در کشور بود.
صفری با اشاره به برنامه های فکری و اندیشه ای و نیز راه اندازی جشنواره های مردمی عمار یادآور شد: این چهره جبهه فرهنگی انقلاب، ضمن نقد منصفانه، همواره درچهارچوب انصاف وادب عمل می کرد و اخلاص ویژگی برجسته طالب زاده بود. 
 
دکتر صفری ادامه داد: ایشان در تمامی سالها فعالیت فرهنگی خود، با روح آزادگی و آزاد اندیشی، در عرصه های فرهنگی واستکبار ستیزی یک جبهه فرهنگی مومن وبا انگیزه  به وجود اورده است
 
وی تصریح کرد: فقدان این شخصیت ضایعه بزرگی است، شخصیتی که جریانی زنده و اثر گذاری از نیروهای جوان وانقلابی تربیت کرده و قطعا تاثیر آن در نسل های بعدی نیز ظهور و بروز خواهد داشت.
 
صفری با اشاره به فضاسازی های شبکه های مجازی و ماهواره ای برای تخریب و ایجاد شبهه علیه نظام و انقلاب اسلامی یادآور شد: در این شرایط تکلیف همکاران رسانه ای دو چندان می شود و باید به تکلیف خود به درستی عمل کنیم. 
 
 مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هدف از برگزاری مراسم بزرگداشت یاد و نام نادر طالب زاده در شبکه سهند را ادای احترام به این شخصیت بزرگ انقلابی وفرهنگی  ونیز تجدید بیعت با خط فکری این بزرگ مرد عرصه فرهنگ و رسانه عنوان کرد و گفت: طالب زاده با خط  تداوم خط فکری شهید  آوینی، پیرو راستین ولایت بود و در دفاع از ارزش های نظام و انقلاب تا پای جان ثابت قدم ایستاد.
 
انتهای پیام/