رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

ضرورت بهره گيري از ظرفيت رسانه ها در اجرايي شدن اهداف فرهنگي آستان قدس رضوی - نمایش محتوای خبر

 

 

ضرورت بهره گيري از ظرفيت رسانه ها در اجرايي شدن اهداف فرهنگي آستان قدس رضوی

سردار يوسف شاکري مدير نمايندگي دفتر آستان قدس رضوي در استان آذربايجان شرقي بر بهره گيري از ظرفيت رسانه ها در اجرايي شدن اهداف فرهنگي آستان قدس رضوی تاکيد کرد.

ضرورت بهره گيري از ظرفيت رسانه ها در اجرايي شدن اهداف فرهنگي آستان قدس رضوی

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي ، سردار شاکري به فعالیت های آستان قدس رضوی در زمینه های مختلف اشاره کرد و گفت: توليت آستان قدس رضوي از برکات انقلاب اسلامي است که بيشتر با هدف توسعه فرهنگ ديني خدمات بنيادين و اساسي را در مراکز استانها آغاز کرده است .

وي افزود : براي گسترش خدمات فرهنگي و هنري در استان نيازمند همراهي همه رسانه هاي استان اعم از رسانه ملي و شبکه استاني، و جامعه مطبوعاتي استان هستيم تا بتوانيم اقدامات ارزنده اي در کنار فعاليت هاي فرهنگي به خصوص در حوزه خدمت به زائران، حمايت و خدمات به ضعفا و مستمندان و همچنين انعکاس فعاليت هاي ارزشمند فرهنگي آستان قدس رضوي داشته باشيم .

شاکري از مجموعه آستان قدس رضوي به عنوان مجموعه عظيمي ياد کرد که رسالت فرهنگي و تبيين معارف دين، قرآن و اهل بيت (ع) را عهده دار است و با اولويت دهي خدمات به محرومان و مستمندان به برکت نام حضرت امام رضا ( ع ) شکل گرفته است .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز با تاکید بر ارتقای سطح همکاری و هماهنگی میان دو مجموعه ، آمادگی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی را در همراهی برای انجام ماموريت هاي خطير آستان قدس اعلام کرد .

مهندس مرتضی صفری افزود : حوزه های صدا ، سیما و خبر مرکز آذربایجان شرقی با تمام توان آماده انعکاس فعالیت های آستان قدس رضوی در راستای معرفت افزایی و توسعه فرهنگی در استان هستند .

وی با بیان نقش رسانه ها در عصر حاضر اظهار داشت : در آستانه چهل سالگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، باید خدمات بسیار گسترده این نظام ، به امت اسلامی و دنیا معرفی شود و در این میان نقش رسانه ها در تبیین خدمات قابل توجه است .

 

روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي