رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در سوگ شهادت امام حسن عسکری - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در سوگ شهادت امام حسن عسکری

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در سوگ شهادت یازدهمین پیشوای شیعیان برنامه های مختلفی تدارک دیده است.

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در سوگ شهادت امام حسن عسکری

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، معاونت صدا در کنار برنامه های روتین دعوت ، یاشاسین جوانلیق ، آخشاملار و آیلی گجه ، ویژه برنامه زنده " امامت گونشی" ( آفتاب امامت ) را صبح چهارشنبه از ساعت 9:00 به مدت180دقیقه به روی آنتن میبرد. همچنین برنامه های فروغ هدایت -  آخرین غروب -  آفتاب یازدهم -  خورشید سامرا -  گونش عزاسی - رحمت قاپیسی و غریب سامرا از دیگر تمهیدات صدای استانی و رادیو شهر مراغه برای مخاطبین خود در روز شهادت یازدهمین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت می باشد.

در معاونت سیما هم برنامه های سحرلر، خانواده ، تبریزیم و گئجه لر به صورت ویژه به موضوع زندگی امام حسن عسکری علیه السلام و نقش انتظار در زندگی انسان عصر حاضر پرداخته میشود. همچنین ویژه برنامه " سراج " با محوریت شهادت امام یازدهم شیعیان تقدیم بینندگان شبکه سهند خواهدشد. پخش عزاداری امت مومن و خداجوی تبریز و استان در سوگ شهادت آن امام همام از دیگر پیش بینی های سیمای استانی برای روز چهارشنبه می باشد.

رادیو برون مرزی تبریز هم برنامه های مشکات – شناور – چراغ - سلام دینله ییجی و نمایش رادیویی عطای متبرک را با محوریت زندگی و شهادت امام حسن عسکری تقدیم مخاطبان آذری زبان خود در جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز می کند.

روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی