رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

صدا و سيما ، بازوي توانمند رسانه اي براي دستگاه هاي فرهنگي - نمایش محتوای خبر

 

 

صدا و سيما ، بازوي توانمند رسانه اي براي دستگاه هاي فرهنگي

سردار جعفري مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس استان به همراه جمعي از مديران اين بنياد با مهندس صفري مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي ديدار و گفتگو کردند .

صدا و سيما ، بازوي توانمند رسانه اي براي دستگاه هاي فرهنگي

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي ، در اين ديدار سردار جعفري با اشاره به ضرورت انتقال فرهنگ ايثار و شهادت به نسل سوم و چهارم و ارتباط معنوي با اين نسل گفت : دستگاه هاي فرهنگي بايد با هم افزايي هم در جهت بيان حقايق دفاع مقدس و ترويج فرهنگ جهاد و ايثار و شهادت و حماسه آفريني دلاورمردان سرزمين پهناور ايران اسلامي به نسل هاي آينده همتي مضاعف داشته باشند .

وي بر اعلام آمادگي کامل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس نسبت به بهره‌گيري از تمامي امکانات در حوزه‌هاي مختلف کارشناسي و توليد برنامه هاي راديويي و تلويزيوني تاکيد کرد .

مديرکل بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس استان آذربايجان شرقي با گراميداشت ياد و خاطره دلاورمردي هاي رزمندگان استان، گزارشي از اقدامات اين اداره کل در راستاي جمع آوري اسناد ، مدارک شهدا و ايثارگران و همچنين راه اندازي مراکز فرهنگي دفاع مقدس ارائه کرد.

مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي هم در اين ديدار انتقال فرهنگ ايثار و شهادت براي نسل هاي آينده را  جزو رسالت هاي رسانه ملي بر شمرد .

مرتضي صفري گفت : يادآوري حماسه آفريني هاي فرزندان اين آب و خاک و گراميداشت ياد و خاطره آنان در هشت سال دفاع مقدس و خدمت صادقانه و بي منت به طلايه داران نظام مقدس جمهوري اسلامي در راستاي حفظ و اشاعه فرهنگ ايثار و شهادت و انتقال آن به نسل هاي آينده از وظايف رسانه ملي و صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي است و ما در اين راستا با همکاري ، همراهي و هم افزايي هم مي توانيم شاهد اتفاقات خوب و توليدات مناسب در اين حوزه باشيم .

وي افزود : ما مديون شهدا ، خانواده معظم آنان و ايثارگران هستيم و  هر چه داريم از آنان است و در اين حوزه با تمام قوا و امکانات در گراميداشت ياد و خاطره آن عزيزان و تقويت و تحکيم فرهنگ و ارزش‌هاي هشت سال دفاع مقدس از هيچ تلاشي دريغ نخواهيم کرد. 

مديرکل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي با اشاره به اينکه صدا و سيما و بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس در برخي از حوزه ها، اهداف مقدس و مشترکي را دنبال مي کنند، خاطر نشان کرد : اين مرکز در تدارک توليد برنامه هاي کوتاه از زندگي شهداي آذربايجان شرقي است و در اين راستا نيازمند همراهي دستگاه هاي فرهنگي از جمله بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس ، بنياد شهيد و سپاه عاشورا در جهت ارائه مستندات جنگ براي توليد مناسب اين مجموعه فرهنگي هستيم . 

 روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي