سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

صدای ورزش - نمایش محتوای صدا

 

 

صدای ورزش

صدای ورزش


Loading the player...

 

ورزش امروزه در جهان به وسیله ای مبدل شده که انسان ها را با هم متحد و آشنا کرده و بین آن ها پیوند اخوت و برادری برقرار می کند و مهمترین هدف و وظیفه ورزش همین است ایجاد مودت و دوستی بین ورزش کاران که هر چند در میدان رقیب هم هستند اما در خارج از میدان به عنوان رفیق همدیگر می باشند .

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور . گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.

وزارتخانه ها و ادارات ورزشی فراوانی تاسیس شده و مخارج زیادی صرف ورزش ، ساختن استادیوم ها، مجتمع ها و باشگاه های ورزشی و نیز تهیه وسائل و لباس های ورزشی و یا تماشای مسابقات ورزشی می شود. بخش های قابل توجهی از رسانه های گروهی، به ورزش و اخبار ورزشی اختصاص دارد و خلاصه ورزش یکی از اموری است که در جهان به صورت جدّی مطرح بوده و از جهات مختلف دارای اهمیت می باشد.

برنامه رادیویی «صدای ورزش» با هدف ترویج ورزش های همگانی و فردی، افزایش نشاط عمومی، توجه به نیازها و توقعات مخاطبان در حوزه ورزش ضمن تشویق وترغیب جامعه به امر ورزش، چدیدترین اخبار ورزشی را به سمع شنوندگان رادیو می رساند.

هر روز به جز جمعه ها از شبکه استانی صدای مرکز آذربایجان شرقی

ساعت 19:20 الی 20

 

تاریخ تولید: 1399

تهیه کننده: ناصر ژرفی

دستیار تهیه: فریبا برزگر

نویسنده: ناصر ژرفی

گوینده: میلاد وطن پرست

 گزارشگر: داریوش رضوان

صدابرداران: محمد حسین علیزاده،علیرضا نصیری، زهرا یوسفی، ناهید سعادتی