رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

شهریاری: کنسرت خارجی در ایام محرم و صفر برگزار نمی کنم - نمایش محتوای خبر

 

 

شهریاری: کنسرت خارجی در ایام محرم و صفر برگزار نمی کنم

خواننده موسیقی آذری با اشاره به ارادت خود به ائمه اطهار (ع)، گفت: به احترام ایام محرم و صفر هیچ کنسرت موسیقی حتی در خارج از کشور برگزار نمی کنم.

شهریاری: کنسرت خارجی در ایام محرم و صفر برگزار نمی کنم

رحیم شهریاری در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ایجاد گروه موسیقی پاپ آذری و پرطرفدار کشور یکی از آرزوهای دوران جوانی من بود که به لطف خداوند این آرزو محقق شد.

وی ادامه داد: همواره مشوق جوانان مستعدی هستم که در حوزه موسیقی آذری فعالیت می کنند و به همین دلیل تمامی امکانات لازم از مرحله آغاز تا ارایه اثر به بازار را در اختیار آنان قرار می دهم.

شهریاری با اشاره به نبود سالن استاندارد برای اجرای کنسرت موسیقی در تبریز، گفت: بزرگترین دغدغه ام این است که وضعیت سالن های شهرمان خوب شود و مسئولان قول داده اند که سالنی با ظرفیت یک هزار و 500 نفر در منطقه خاوران تبریز ایجاد کنند.

وی در خصوص آلبوم جدید خود اظهار کرد: قطعات این آلبوم در کشورهای ترکیه و باکو ضبط شده و برخی کارهای آن را نیز در آمریکا انجام داده ام تا تفاوت های زیادی با آلبوم های قبلی ام داشته باشد.

این خواننده موسیقی آذری افزود: برخی از قطعه های این آلبوم را روی سایت اینترنتی شخصی خود گذاشته ام تا علاقمندان به موسیقی آذری به صورت رایگان آن ها را بارگذاری کنند.

وی گفت: به زودی ویدیو کلیپ آهنگ جدیدم که قطعه ای آذری- اتریشی است و با همکاری یک گروه اتریشی ضبط شده، منتشر خواهد شد.

شهریاری در خصوص فیلمی که در روزهای اخیر در فضای مجازی پخش شد و حاشیه های فراوانی برای این خواننده داشت، اظهار کرد: در آن لحظه لازم بود به یک خانمی که قصد مختل کردن کنسرت هایم را داشت، تذکر دهم.

وی ادامه داد: این خانم در اجرای قبلی من نیز با رفتار نامعقول وارد سالن شده و اقدام به انجام حرکات نامناسب کرده بود، اگر در آن لحظه، کنسرت را مدیریت نمی کردم، می توانست عواقب بدی داشته باشد، زیرا که مجوز این کنسرت ها به قدری برای ما سخت به دست می آید که به همین راحتی ها نمی خواهیم با ندانم کاری بعضی افراد به هم بخورد.

این خواننده موسیقی آذری در خصوص اجراهای آینده خود گفت: قرار است تور کنسرت خود را بعد از ایام محرم از شمالغرب کشور آغاز و سپس در سه شهر کانادا، شش منطقه غرب و شرق آمریکا و با برگزاری در چند شهر اروپایی به پایان برسانم.

وی خاطرنشان کرد: افتخار می کنم در مقابل چهار رییس جمهور کشور اجرا داشته و رکورددار آلبوم پاپ در کشور هستم.