سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

شخصیت های انقلابی بی نظیری در حادثه تروریستی هفت تیر به شهادت رسیدند - نمایش محتوای خبر

 

 

شخصیت های انقلابی بی نظیری در حادثه تروریستی هفت تیر به شهادت رسیدند

امام جمعه عجب شیر با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران قربانی تروریسم جهانی است، گفت: شخصیت های انقلابی و بی نظیری در حادثه تروریستی هفت تیر به شهادت رسیدند.

شخصیت های انقلابی بی نظیری در حادثه تروریستی هفت تیر به شهادت رسیدند

حجت الاسلام محمود شربیانی، روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت شهید بهشتی و شهدای هفتم تیر، افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی در این حادثه تروریستی، مردانی را از دست داد که وجود هر کدام از آنان برای کشور غنیمت بزرگی محسوب می شد.
وی، با بیان اینکه شهادت افرادی مانند شهید دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش نهال نوپای انقلاب اسلامی ایران را تنومند و ریشه دار کرد، یادآور شد: هفتم تیر یک روز فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بوده و همه وظیفه داریم تا برای همیشه این روز تاریخی را برای نسل جوان کشور یادآور شویم. 
امام جمعه عجب شیر، با بیان اینکه شهید بهشتی عالمی با بصیرت، زمان شناس و استکبارستیز بود، اظهار داشت: این شهید در میان شخصیت های زمان خود بی نظیر بود و به تعبیر واقعی از جهاد کبیر سربلند بیرون آمد.
حجت الاسلام شربیانی، با اشاره به اینکه شهید بهشتی به تعبیر امام راحل، شهید مظلوم بود، ادامه داد: اکنون باید با احیای استدلال ها و اندیشه های این شهید والامقام، حق و عدالت در دستگاه قضا حاکم شود و با افتخار از اندیشه های ایشان یاد کرد.
آیین گرامیداشت شهدای هفت تیر با حضور خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهرستان عجب شیر برگزار شد.
شهرستان عجب شیر با حدود 85 هزار نفر جمعیت در 98 کیلومتری جنوب غربی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.