جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

شجره صالحین - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شجره صالحین

Loading the player...

بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد و بسیجی شاخ برگ درختیست که با ایثار و فداکاری تمام مجاهدان از صدر اسلام تاکنون پیوسته مراقبت شده تا بوی دل انگیز آن بهار صلح و امنیت را برای میهن اسلامی مان به ارمغان بیاورد و بسیجی بر بالای آن حدیث عشق را سروده است .

بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش برگلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سرداده‌اند و بسیجی دانش آموخته مکتبی است که فارغ التحصیلان آن در جنت رضوان سکنی گزیده و ثمره رشادتهای خود را در لقاء پروردگار خویش یافته اند .

با توجه به جایگاه بسیار حساس بسیج در نشان دادن چهره نظام جمهوری اسلامی و ایجاد جاذبه در درون جامعه برای مشارکت و جذب هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان به سمت الگوهای سازنده مبتنی بر هویت ملی – مذهبی از دیدگاه مقام معظم رهبری، بسیج و بسیجی مسؤولیتی سنگین را به عهده داشت و توانست یک ارتش معنوی مردمی را پایه ریزی کند. به طوری که امام خمینی(ره) در مورد بسیجیان قهرمان فرمودند: شما آیینه مجسم مظلومیت ها و رشادت های این ملت بزرگ، در صحنه نبرد و تاریخ مصور انقلابید. شما فرزندان مقدس و پرچمداران عزت مسلمین و سپر حوادث این کشورید. شما یادگاران و همسنگران و فرماندهان و مسؤولان بیداردلانی بوده اید که امروز در قرارگاه محضر حق مأوا گزیده اند.
تشکیل حلقه های شجره طیبه صالحین که یکی از ارزشمندترین اقدامات بسیج در دهه اخیر است، نقش بسزایی در تأثیرگذاری این نهاد مقدس داشته است. شبکه سهند به مناسبت هفته بسیج، ویژه برنامه «شجره صالحین» را تدارک دیده است که در این ایام از ساعت 20 به روی آنتن می رود. این برنامه کاریست از گروه بسیج صدا و سیمای مرکز آذبایجان شرقی که با اجرای روح الله دهقان نژاد تقدیم بینندگان شبکه سهند می شود.
 
{gallery}taze-sima-93/salehin{/gallery}