جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

شب فیروزه ای - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شب فیروزه ای

Loading the player...

شب فیروزه ای عنوان برنامه ای است که هر هفته مهمان یکی از شهرهای کشور می باشد و با معرفی پتانسیل ها و جاذبه های گردشگری آن شهر همگان را بیشتر آشنا می کند.

این برنامه پس از سفر به استان های مختلف کشور این بار هم از 17 تا 24 شهریور به مدت 8 روز در طول هفته مهمان شهروندان تبریزی خواهد بود.

شب فیروزه ای که کاری مشترک از شبکه پنج تهران و مراکز استان ها است  دارای بخش های مختلفی همچون دعوت از مهمانان ملی و بومی، معرفی و گزارش از مکان های دیدنی و گردشگری از استانهاست که صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم همانند دیگر مراکز با میزبانی یک هفته ای خود از این برنامه در تبریز خواهد توانست به خوبی تبریز و استان آذربایجان شرقی را با برنامه های مختلف و مهمانان استانی برای دیگر استانهای کشور معرفی کند.  

مخاطبان "شب فیروزه ای" در کنارمعرفي جاذبه هاي ديدني و گردشگري استان، با معرفي تبريز به عنوان پايتخت گردشگري جهان اسلام در سال 2018، دعوت از نخبگان ، وكارشناسان نامي استان و ملي در ارتباط با موضوعات برنامه، اجراي موسيقي فولكلور و .. همراه خواهند شد .

اين برنامه هر شب از ساعت 21 تا 22:30 از پارك بزرگ ائل گلي تبريز و از مقابل عمارت ائل گلی به روي آنتن مي رود که به صورت همزمان از شبكه پنج سيما هم پخش می شود.

سال تولید: 1395

تهيه كننده:  فرزاد یحیوی

كارگردان: شهرام عبدي

دستیار تهیه: برزگر- غلامی

تصویربرداران: حسن وکیلی- محمدجلیلی و مسعود وطن خواه

صدابردار: عاطفه محمدی

دستیار صدا: محمدرضا رحیمی