جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

شادمانه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

شادمانه

Loading the player...
اكثر انسانها هرگز به خنده به اندازه نفس كشیدن اهمیت نمی دهند؛ زیرا روزانه صدها بار كم و بیش دست به این كار می زنند اما اخیراً دانشمندان در مورد تشخیص ایمن شناسی روانی شناخت چگونگی كمك مغز به بهبود جسم بیش از پیش توجه می كنند. 
آنان پی برده اند خنده ای كه انسان از ته دل می كند نشاط انگیز بوده و فواید بسیاری به همراه دارد. پژوهشی كه در سال 1994 در یكی از دانشكده های برزیل انجام شده حكایت از آن دارد كه خنده نشانه آشكاری از خوش بینی و قوت قلب است كه تاثیر چشمگیری بر روی افراد دارد. در بررسی یاد شده اسلایدهای مردان و زنانی كه می خندیدند یا نمی خندیدند را به دانشجویان نشان داده و از آنها خواستند اسلایدها را نمره گذاری كنند. دانشجویان به افراد خنده رو امتیازهای بیشتری دادند. به نظر آنان اشخاص خندان، انسان های دلشادتر، آرام تر، منطقی تر، صمیمی تر، خوش چهره تر، با محبت تر و دلسوزتر از آنانی هستند كه لب به خنده نمی گشایند. 
 
برنامه "شادمانه" کاری از  پخش شبکه اشراق می باشد. با توجه به نیاز جامعه به برنامه  های طنز و ایجاد نشاط،سرگرمی وامید وبازتاب خواسته های مردم در قالب طنز این برنامه نیز بدین منظور تولید شده است.
 
آیتم های این برنامه عبارت است از: نمایش-موسیقی - سرود طنز-دوربین مخفی-سرود-آیتم شکرآباد-وله های مناسبتی-صنایع دستی- مکان های تاریخی و تفریحی
 
 
سال تولید: 1394
تهیه کننده: پخش سیما
 
کارگردان نمایش: حمیدرضا قزلباش
 
بازیگران: رضا جنتی-حمیدرضا قزلباش-آرمان دانش پناه-علی الوانی-علی فریدراد-جلال نوری-غلامرضا مهدیون-لیلا قلندری
 
تصویربردار:اکبر عبادی اصل- سعید حسنی-حسین خانبابایی-کاوه عطایی