رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

سپاه پاسداران و صدا و سیما دوشادوش هم در دفاع از انقلاب اسلامی ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

سپاه پاسداران و صدا و سیما دوشادوش هم در دفاع از انقلاب اسلامی ایران

سردار خرم فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با شرکت در نشست شورای مدیران صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به اهمیت همراهی سپاه پاسداران و رسانه ملی در انعکاس و دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن تاکید کرد.

سپاه پاسداران و صدا و سیما دوشادوش هم در دفاع از انقلاب اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی سردار عابدین خرّم در نشست شورای مدیران صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی افزود : تنها مجموعه ای که در برابر طوفان بنیان افکن تبلیغات مسموم دشمنان در ماهواره ها و فضای مجازی مقاومت می کند رسانه ملی است، به همین دلیل استکبار جهانی این نهاد انقلابی را تحریم کرده است.

وی صدا و سیما را یکی از مَحرم ترین اعضای خانواده انقلاب اسلامی دانست و گفت : این سازمان همپای بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای حفاظت از ارزشهای الهی و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می کند.
سردار خرم جامعه مخاطب رسانه ملی را اقشار مختلف مردم در داخل و خارج کشور برشمرد و ادامه داد : قاطبه جامعه ، حتی کسانی که به کانال های ماهواره ای و فضای مجازی نگاه می کنند به اخبار و برنامه های صدا و سیما حساس هستند و این نشان دهنده تاثیر گذاری این رسانه در میان مردم است.
فرمانده سپاه عاشورا بر ضرورت به روز رسانی سخت افزار و نرم افزار خود تاکید کرد و افزود : در شرایط حساس کنونی رسانه ملی باید با جذب جوانان متعهد ، متخصص و انقلابی و استفاده از مشورت نیروهای فکور و ذهن های خلاق جلوی توقف تاثیرگذاری خود را در جامعه بگیرد.
وی ماموریت صدا و سیما را در برابر منتقدان موافق انقلاب و دشمنان مخالف نظام بسیار سخت دانست و بیان کرد : انتقاد برخی نیروهای مومن و انقلابی از صدا و سیما از سَرِ دلسوزی و بر اساس انتظاراتی است که از این رسانه دارند اما مخالفت دشمنان اسلام با صدا و سیما به خاطر نقش تاثیرگذاری و مقاومت رسانه ملی در برابر توطئه های متعدد جبهه استکبار است.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی هم در این نشست کارکنان رسانه ملی را نیروهای قانع و پرکار، متدین و انقلابی دانست و گفت : صدا و سیما با تمام کمبودها و مشکلات ، 24 ساعته در سنگر دفاع از انقلاب اسلامی و بیان مشکلات مردم تلاش می کند.
سید محسن لطیفی افزود : افتخار مجموعه رسانه ملی این است که زیر نظر ولایت فقیه برای خدمت به مردم و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.
وی خاطرنشان کرد : صدا و سیمای مرکز استان از مشورت اصحاب فکر ، هنر ، علم و دین برای پیشبرد برنامه های خود استفاده می کند.
در این نشست تفاهم نامه توسعه همکاری میان سپاه عاشورا و صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به امضای سردار عابدین خرم و سید محسن لطیفی رسید.
تولید 10 عنوان برنامه با موضوع آسیب های اجتماعی در قالب طرح کرامت ، تولید نماهنگ های انقلابی و انعکاس فعالیت های بسیج در صدا و سیما در قالب 15 عنوان برنامه مستند از مفاد این تفاهم نامه است.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ