رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

سهندیم - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سهندیم

Loading the player...

انتخابات، یکی از عرصه های مهم ظهور و بروز قدرت ملی محسوب می شود به نحوی که حضور پرشور مردم در انتخابات را می توان تضمین کننده تداوم انقلاب اسلامی و ارتقا دهنده جایگاه جمهوری اسلامی ایران در معادلات جهانی دانست.

هر ملتی که نسبت به سرنوشت خود و کشورش بی تفاوت باشد موجبات سقوط و عقب ماندگی را فراهم می سازد و اجازه می دهد که دیگران بجای او تصمیم گیری نمایند و نتیجه چنین حالتی مشخص است. انتخابات پرشور برای هر نظام سیاسی در دنیا یک نقطه قوت محسوب شده و نشان‏دهنده‏ اعتقاد متقابل مردم و نظام نسبت به هم می باشد اما این اعتماد و حضور در رابطه با ملت ایران و نظام مردمسالاری دینی آن، بمراتب دارای اهمیت و اثرات گسترده ای بوده وهر انتخابات در واقع تجدید پیمانی است که با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی صورت می گیرد.

برگزاری پرشور انتخابات بیست و چهارم خردادماه، تجلی اراده ملی برای ساختن فردایی بهتر و تضمینی برای قوام نظام جمهوری اسلامی ایران و افزایش اعتبار آن است و با شناختی که از مسئولیت پذیری و تعهد ملت ایران سراغ داریم یقیناً حماسه سیاسی و به دنبال آن، حماسه اقتصادی در کشورمان تحقق خواهد یافت که این بار نیز نقش اصلی و تعیین کننده بر عهده مردم فهیم و صبور ایران است تا با حضور حماسی خود در صحنه انتخابات، از این مقطع تاریخی و سرنوشت ساز سربلند و پیروز بیرون آیند. حماسه جزو ذات پایدار انقلاب اسلامی است و مردم ایران همواره حماسه آفرین بوده اند.

صدا و سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی در راستای بسترسازی این حماسه بزرگ برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک دیده است. برنامه « سهندیم » عنوان برنامه‌ایست که در این راستا به صورت زنده و در فضای بازو با آیتم‌های متنوعی از قبیل اجرای موسیقی‌های زنده توسط خوانندگان مشهور استان، حضور کارشناسان، گزارش‌های مردمی و ...  تولید و پخش می‌شود.

این برنامه با اجرای آقای روح ا.. دهقان نژاد و به تهیه کنندگی آقای جمال پور فرج هر روز به غیر از روزهای جمعه از ساعت 20 به روی آنتن می‌رود.

{gallery}nazari/sahandim{/gallery}