جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

سنگ تمام رادیو برون مرزی تبریز برای سردار قلبها - نمایش محتوای خبر

 

 

سنگ تمام رادیو برون مرزی تبریز برای سردار قلبها

رادیو برون مرزی تبریز این روزها در شهادت سردار قلبها سپهبد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمان قهرمانشان سنگ تمام می گذارد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی، رادیو برون مرزی تبریز ویژه  برنامه های مختلفی در روزهای غم و اندوه ملت شریف ایران و منطقه در شهادت سپهبد سلیمانی و همرزمانشان پخش میکند.

رادیو برون مرزی تبریز از روز جمعه همزمان با اعلام خبر شهادت پاسدار رشید اسلام و انقلاب پخش زنده ویژه برنامه های "خداحافظ سردار " و " آچخ سوز " به تهیه کنندگی محمدرضا رحیمی، " ایلن سنه چای دمیشم " به تهیه کنندگی علیرضا یلتقیان و " قیزیل سقاخانه " را به تهیه کنندگی نسرین میلانی زاده آغاز کرده و این برنامه ها تا پایان روز سه شنبه در کنداکتور خود دارد. در این برنامه ها علاوه بر دعوت از کارشناسان و اساتید دانشگاه و تحلیل گران سیاسی ، آیتمهای مختلفی چون بررسی زندگی و نقش سردار سلیمانی در اوضاع ژئوپلوتیک منطقه، مبارزه و پاکسازی منطقه از وجود گروه های تکفیری و داعشی ، برقراری ارتباط با شهروندخبرنگاران عراقی و پیگیری مراسم تشییع پیکرهای پاک شهدای مقاومت در شهرهای مختلف عراق ، خبرهای مربوط به انتقال پیکر آنها به ایران و ارتباط گیری با خبرنگاران مراکز مشهد، تهران و قم گنجانده شده و شنوندگان آذری زبان جمهوری آذربایجان و قفقاز لحظه به لحظه در جریان حال و هوای مردم مسلمان و مومن عراق و ایران قرار میگیرند.

همچنین برنامه های " دونیا اوتن هفته " ، " چراغ " و " سلام دینله ییجی " هم با موضوع ترور ناجوانمردانه و شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمانشان تقدیم مخاطبان فرامرزی رادیو برون مرزی می شود.

روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی