رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

سر انداز 3 - نمایش محتوای صدا

 

 

سر انداز 3

Loading the player...

مریم در صحبت هایش با دکتر اکرمی ماجرای فعالیت های سیاسی علی و دستگیری خودش و علی را بازگو میکند و  میگوید که چندین روز با چشم های بسته در بازداشت ساواک بوده اند.

مریم به دکتر اکرمی میگوید که در جریان بازجویی هایش پی میبرد که دستگیری آنها با دسیسه فردی به نام هوشنگ صورت گرفته که خواستگار قلی مریم بوده و مریم خواستگاری او را رد کرده است.

هوشنگ در جریان بازجویی به مریم میگوید که از علی دست بردارد و زندگی جدیدی را آغاز کند که با جواب رد و عکس العمل شدید مریم مواجه میشود. علی نیز در بیان خاطراتش به دکتر اکرمی از شکنجه های ساواک میگوید و اینکه یکی از شب ها هوشنگ نیز به او پیشنهاد داده است که در قبال آزادی اش از مریم جدا شود.

علی با رد این پیشنهاد و در پی درگیریش با هوشنگ ادیب به تهران و بازداشتگاه کمیته مشترک ضد خرابکاری منتقل میشود و در مدت بازداشت اش با بیماری جذامی هم بند است و در پی آن قبلا به بیماری خطرناک جذام گردیده است.

بیماری علی رفته رفته پیشرفت کرده و به مرحله خطرناکی میرسد و دکتر به مریم میگوید که تا دو هفته دیگر این بیماری موجب مرگ علی میشود و مریم باید به فکر فرزندی باشد که در آینده نزدیک به دنیا می آمد.

تاریخ تولید: 1394

نویسنده و کارگردان: سعید جلوه گری

هنرمندان: خلیل پورهادی – زکیه جعفری – یونس کبیر – فرناز قالیباف – مینا پناهی – کامیار شکیبایی

افکتور: حسین جباروند – میلاد ولی نژاد

تهیه کننده: یعقوب خبیر