جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

سری جدید برنامه تلویزیونی " تبریزیم " در شبکه سهند - نمایش محتوای خبر

 

 

سری جدید برنامه تلویزیونی " تبریزیم " در شبکه سهند

برنامه تلویزیونی تبریزیم با حال و هوای زمستانی از قاب شبکه سهند پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی ، فصل جدید برنامه مشارکتی تبریزیم به تهیه کنندگی علی صیامی و با همکاری شهرداری کلانشهر تبریز شنبه تا پنج شنبه به روی آنتن می رود.

در این برنامه آیتم های مختلفی با هدف بررسی مشکلات کلانشهر تبریز گنجانده شده است که از آن جمله می توان به دعوت از مسئولین شهری و اجرایی به برنامه ، تهیه گزارش از جلسات شورای شهر – بررسی مصوبات و درنهایت پیگیری اجرای این مصوبات ، بررسی مسائل و اوضاع ترافیکی در خیابانها و معابر مختلف شهر و ارائه توصیه های آموزشی جهت پیشگیری از وقوع تصادفات درون شهری ، بررسی مسائل مربوط به حاشیه نشینی در تبریز و خطراتی که ساکنین این مناطق را تهدید میکند ، تهیه گزارشات مردمی ، بررسی مطبوعات استان و اجرای مسابقه پیامکی در میان مخاطبان اشاره کرد.

در فصل زمستانه تبریزیم صیامی تهیه کننده ، عبداللهی کارگردان ، محمدی دستیار تهیه کننده ، صفیه اصلانی گوینده ، علیاری – فرشباف گریمور ، نیکمندان – حسین پور – تبک تصویربردار ، آمن پور – ابراهیمی صدابردار و نیکمندان نورپرداز می باشند.

تبریزیم طبق روال همیشگی خود به زبان ترکی و هر روز عصر به جز جمعه ها از ساعت 19:00 تا 19:45 تقدیم مخاطبان خونگرم رسانه می شود.   

روابط عمومی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی