جهش تولید | دوشنبه، ۲۰ مرداد ۱۳۹۹

سرگشته - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سرگشته

Loading the player...

 اين سريال تلويزيوني به كارگرداني محمدحسين حقيقي و تهيه كنندگي سيدافضل ميرلوحي از اين شبكه پخش مي شود. داستان اين سريال تلويزيوني سرگذشت زندگي عبيدالله بن حر جعفي است كه به نداي حضرت اباعبدالله الحسين (ع)لبيك نگفت و تا آخر عمر گرفتار ندامت و پشيماني شد و با آزردگي خاطر از دنيا رفت.
او كسي است كه هنگامي كه امام حسين (ع) به سمت كوفه حركت كرد از كوفه بيرون آمد تا با ايشان مواجه نشود؛ اما در نزديكي كربلابا ايشان روبه رو شد. حضرت او را به ياري خود دعوت كرد اما او دعوت آن حضرت را رد كرد و بعد پشيمان شده و همراه مختار قيام كرد. او اولين زائر مزار مطهر امام حسين (ع) است. به دليل عبرت هايي كه زندگي او دارد اين مجموعه نمايشي محرم امسال در 10 قسمت 45 دقيقه اي روي آنتن شبكه قرآن و معارف سيما مي رود.
    در اين سريال هنرمندان نام آشناي سينما و تلويزيون نقش آفريني كرده اند. گلچهره سجاديه در اين اثر در نقش نوال همسر عبيدالله ابن حر ديده خواهد شد و زهيرياري هم ايفاگر نقش عبيدالله ابن حر جعفي خواهد بود. همچنين عبدالرضا اكبري در نقش مالك بن مصمع و انوشيروان ارجمند هم در هيئت شريح قاضي ديده مي شود.
    به جز اين بازيگران امير دژاكام (عكرمه بن خبيص) سولماز حسابي (جواني نوال) فرداد صفاخو، بهار ارجمند، شهرداد وثوقي و احمد علامه دهر هم در اين اثر نقش آفريني كرده اند.

علاقه مندان این سریال می توانند هر روز ساعت 18 از شبکه سهند تماشا کنند.

 

{dionegallerywizard parameters=""} {gallery autoGenerateThumbs="true" folder="images/stories/sargashte{/gallery}