جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

سرهنگ داستان فرمانده سپاه شبستر خبر داد : رزمایش اقتدار عاشورایی الی بیت المقدس بسیج شبستر برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

سرهنگ داستان فرمانده سپاه شبستر خبر داد : رزمایش اقتدار عاشورایی الی بیت المقدس بسیج شبستر برگزار می شود

فرمانده سپاه شبستر : در راستای رعب انداختن به دل دشمن و بر مبنای دکترین نیروهای مسلح، سپاه ناحیه شبستر با فعال کردن قرارگاه امام هادی علیه السلام و با بکارگیری ۳ گردان و بخشی از توان شهرستان اقدام به برگزاری رزمایش دو روزه در اردوگاه شیخ ولی خواهد کرد.

سرهنگ داستان فرمانده سپاه شبستر خبر داد : رزمایش اقتدار عاشورایی الی بیت المقدس بسیج شبستر برگزار می شود

به گزارش خبرنگار ما سرهنگ پاسدار بهمن داستان در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان شبستر با اشاره به  زحمات و تلاش های اصحاب رسانه گفت:اصحاب رسانه  در جهت خنثی نمودن فتنه های دشمن بر علیه نظام جمهوری اسلامی تلاش می کنند.

وی با گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی عنوان کرد:باید به نحو احسن در خصوص تحقق وصیت نامه های شهدا قدم برداریم تا شرمنده این شهدا نشویم . فرمانده سپاه شبستر ادامه داد:یکی از شاخصه های اصلی شهید محمد حسین فهمیده دشمن شناسی وی بود که علی رغم داشتن سن کم دشمن را شناخته بود .

وی ابراز کرد:در وضعیت کنونی باید در زمینه دشمن شناسی و معرفی دشمنان اصلی به جوانان و نوجوانان تلاش و فعالیت کرد.

فرمانده سپاه شبستر با تاکید بر اهمیت اراده الهی عنوان کرد:اراده الهی مهم است و ۴۰ سال است نظام جمهوری اسلامی ایران پشتوانه الهی دارد و برگ برنده نظام جمهوری اسلامی همین اراده الهی  است.

فرمانده سپاه شبستر افزود:اقتدار نظام جمهوری اسلامی فراتر از انتظار بوده و شاهد درخشش نظام جمهوری اسلامی در سطح منطقه و بین المللی هستیم.

وی ادامه داد:دفاع از اسلام مرز جغرافیایی نمی شناسد و امروز به برکت تفکر و فرهنگ بسیج در نقاط مختلف دنیا گروه های مختلف در مقابل دشمنان ایستاده اند.

سرهنگ داستان با تاکید بر اهمیت توجه به تفکر و فرهنگ بسیجی خاطرنشان کرد:انقلاب اسلامی بر مبنای ارزش های اسلامی پایه گذاری شده و اکنون در پیچ تاریخی عظیمی قرار گرفته ایم و اگر یا بصیرت حرکت کنیم هیچ قدرتی توان مقابله با نظام جمهوری اسلامی نخواهد داشت .

فرمانده سپاه شبستر با تقدیر از حضور  باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله سیزده آبان یادآور شد: مردم بار دیگر با حضور خود  مشت محکمی بر دهان دشمنان زدند.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی "الی بیت المقدس بسیج "سپاه ناحیه شبستر افزود:در راستای رعب انداختن به دل دشمن و بر مبنای دکترین نیروهای مسلح، سپاه ناحیه  شبستر با فعال کردن قرارگاه امام هادی علیه السلام و با بکارگیری ۳ گردان و بخشی از توان  شهرستان اقدام به برگزاری رزمایش دو روزه در اردوگاه شیخ ولی خواهد کرد.

وی ادامه داد:این رزمایش روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ آبان ماه برگزار خواهد شد و برنامه ریزی های لازم برای بهره گیری از تمامی ظرفیت های نهاد ها و ادارات شهرستان شبستر،انجام شده است .

فرمانده سپاه شبستر ابراز کرد:در این رزمایش برنامه های مختلف از جمله  پدافند غیر عامل و مقابله با ناآرامی ها و دفاع از کوی و برزن برگزار می شود و در عین حال که امنیت یکی از اهداف برگزاری این رزمایش است برپایی سنگر خدمت و خدمت رسانی نیز یکی دیگر از شاخصه های این رزمایش است .

وی ادامه داد:با برپایی اردوهای جهادی و با همکاری بسیج سازندگی و کمیته امداد  امام خمینی(ره) و بهزیستی شبستر ۲۰ باب خانه محروم در شهرستان شبستر در حال احداث است .

فرمانده سپاه شبستر بیان کرد:برگزاری صبحگاه نیروهای مسلح و بسیجیان ،ویزیت رایگان پزشکی بسیج سازندگی در روستای شیخ ولی و برنامه های فرهنگی از دیگر برنامه هایی است که در رزمایش اقتدار عاشورایی الی بیت المقدس بسیج سپاه شبستر برگزار می شود.