رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

سرمایه‌گذاری 10 هزار میلیارد ریالی در پارک بزرگ تبریز - نمایش محتوای خبر

 

 

سرمایه‌گذاری 10 هزار میلیارد ریالی در پارک بزرگ تبریز

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز از تصویب طرح سرمایه‌گذاری در پارک بزرگ تبریز خبر داد و گفت: حجم سرمایه‌گذاری در این پروژه یک هزار میلیارد تومان است که 600 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی و 400 میلیاد تومان توسط شهرداری تامین می‌شود.

سرمایه‌گذاری 10 هزار میلیارد ریالی در پارک بزرگ تبریز

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، حبیب شیری‌آذر اظهار داشت: طرح سرمایه‌گذاری در جنوب غرب تبریز در محل پارک بزرگ در جلسه امروز به تصویب رسید این طرح در مساحتی به میزان 145 هکتار و توسط بخش خصوصی با مشارکت شهرداری انجام خواهد شد.

سخنگوی شورای شهر ادامه داد: حجم سرمایه‌گذاری در این پروژه یک هزار میلیارد تومان است که 600 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی و 400 میلیارد تومان آن توسط شهرداری تامین خواهد شد همچنین شهرداری حدود 80 میلیارد تومان از املاک خود را در اختیار پروژه قرار خواهد داد.

شیری‌آذر ادامه داد: در جلسه امروز لایحه شهرداری در خصوص جبران بخشی از هزینه‌های صعود کوهنورد نامدار شهر تبریز، عظیم قیچی‌ساز به چهاردهمین قله‌ای که به آن صعود خواهد کرد و نامش در بین بزرگان این رشته ثبت خواهد شد مطرح شد و پس از تبادل نظر به اتفاق آرا این لایحه تصویب شد.

وی ادامه داد: همچنین در این جلسه طرح لزوم ایمن‌سازی کارگاه‌ها برای محافظت از جان کارگران شهرداری مطرح و تصویب شد، البته شهرداری در این خصوص اقداماتی را صورت داده است ولی با این طرح بر آن تاکید شد.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رای گفت: به واقع این روز را باید به مردم تبریک گفت و جا دارد که از تک تک هموطنان و شهروندان محترم تبریزی که در خلق این حماسه ملی حضور داشتند تشکر کنیم.