سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

سحرلر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سحرلر

تهیه کننده: محمد رسولی نمرور 
کارگردان تلویزیونی: محمد باقر وثوقی 
مجری: جعفر آقازاد
گزارش‌گر: داریوش رضوان
 

پس از استراحت نسبت طولانی در شب زمانی که صبح بیدار میشویم بدن ما کاملا آماده انجام انواع فعالیت های فکری و جسمی با توان و انرژی بالاست. افرادی هستند که در اداره کار میکنند، افرادی دیگر باید بچه های خود را به مدرسه برسانند، تعدادی شغل آزاد دارند اما نقطه مشترک همه آنها بیداری زود هنگام در صبح است. لذا طراحی و تولید برنامه ای که بتواند همراه با فعالیت های مختلف انرژی، امیدواری و شادکامی را برای ما به ارمغان بیاورد یکی از ضروری ترین بخش های هر شبکه ایست.
 

برنامه صبحگاهی سحرلرعیدانه سیمای استانی سهند در ایام عید با تهیه کنندگی محمد رسولی نمرور به روی آنتن می رود.

این برنامه مشتمل بر آیتم های شاد و متنوعی بوده و هدف آن ایجاد اوقاتی به یادماندنی در ساعات اولیه روز برای بیننده ها می باشد. در سحرلر ایام عید با دعوت از کارشناسان مختلف آئین ها و سنت های عید باستانی نوروز در منطقه آذربایجان بررسی می شود. همچنین گزارشگر برنامه با حضور در سطح شهر شور و شوق بهارانه موجود در میان مردم را به تصویر کشیده و نظرات مسافران نوروزی را درخصوص میهمان نوازی تبریزی ها جویا می شود. پخش سرودهای شاد و ماهینی های محلی ، پخش پیام های مخاطبان ، بررسی وضعیت ترافیک جاده ها با برقراری ارتباط با پلیس راهنمایی و رانندگی ، اعلام وضعیت هواشناسی استان در چند روز آینده و .. از آیتم های رنگارنگ این برنامه می باشد.

مخاطبان شبکه سهند می توانند هرصبح از ساعت 8:00 به مدت 75 دقیقه تماشاگر برنامه سحرلر ویژه نوروز باشند. در این برنامه رسولی تهیه کننده، وثوقی کارگردان، حسین وظیفه دستیار تهیه کننده ،جعفر آقازاد و زهرا بی­شک مجری ، وکیلی- عباسیان-پورفرج -قنبری تصویربردار، اندرزگو صدابردار ، کماری منشی صحنه و علیاری و فرشباف گریمور هستند.

سال تولید: 1398