سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

سحرلر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سحرلر

Loading the player...

 کارگردان: محمدباقر وثوق

دستیار تهیه: حسین وظیفه 

مجری: جعفر آقازاد و زهرا بی شک 

تصویربرداران: وکیلی- عباسیان-پورفرج - قنبری 

صدابردار: اندرزگو 

منشی صحنه: کماری 

گریمور: علیاری و فرشباف

پس از استراحت نسبت طولانی در شب زمانی که صبح بیدار میشویم بدن ما کاملا آماده انجام انواع فعالیت های فکری و جسمی با توان و انرژی بالاست. افرادی هستند که در اداره کار میکنند، افرادی دیگر باید بچه های خود را به مدرسه برسانند، تعدادی شغل آزاد دارند اما نقطه مشترک همه آنها بیداری زود هنگام در صبح است. لذا طراحی و تولید برنامه ای که بتواند همراه با فعالیت های مختلف انرژی، امیدواری و شادکامی را برای ما به ارمغان بیاورد یکی از ضروری ترین بخش های هر شبکه ایست.
 
برنامه سحرلر با تاكيد بر نشاط آفريني - پرهيز از القا ياس و نااميدي و معنا بخشي به زندگي در اول صبح به مخاطب با طرح مسايل فرهنگي اجتماعي و افزايش شناخت نسبت به دستاوردهاي و توانمنديهاي ملي - نقد منصفانه - پاسخگويي مسئولان به مردم - روشنگري در خصوص مسائل اجتماعي - ايثار و گذشت - احترام به والدين - حيا و عفاف - ساده زيستي - احسان و بخشش و صبر و تكريم انسانها باعث ايجاد روحيه شاد دلگرمي و اميد به زندگي و اعتماد به رسانه در مخاطب خواهد بود در نتيجه با انگيزه كار فعاليت روزانه خود را شروع و ادامه خواهند داد . این برنامه هر روز به جز روزهای جمعه و تعطیل رسمی از ساعت 7:45 صبح و به زبان آذری از شبکه استانی صدای مرکز آذربایجان شرقی به صورت زنده پخش می شود.
 
پرداخت ویژه به رویدادها و مناسبت های روز کشوری و استانی، ورزش صبحگاهی همراه با کارشناس تخصصی رشته های مختلف و آموزش حرکات ورزشی متناسب با رده های سنّی  گوناگون ، دعوت از مسئولین دستگاه های اجرایی ، بررسی تیترهای اصلی و مهم مطبوعات و رسانه های مکتوب ، گزارش های مردمی و پخش موسیقی های ملی و محلی از قسمت های اصلی این برنامه به شمار می رود.
سال تولید: 1397