رونق تولید ملی | شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

سحرلر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

سحرلر

Loading the player...

کارگردان: علی ستارپور 

دستیار تهیه کننده: حمید رشیدی 

مجری: اکبر رنجبر و ندا حقیری 

تصویربردار: حسن وکیلی- فرامرز تبک و رحیم عباسیان 

دستیاران تصویر: فرزاد شهیرلادی و بهروز صابریان 

صدابردار: عاطفه محمدی 

دستیار صدا: محمدحسین رحیمی 

گزارشگر: داریوش رضوان 

موسیقی: مرتضی احمدیان 

گریمور: بهنام فرشباف و نازیلا علیاری 

پس از استراحت نسبت طولانی در شب زمانی که صبح بیدار میشویم بدن ما کاملا آماده انجام انواع فعالیت های فکری و جسمی با توان و انرژی بالاست. افرادی هستند که در اداره کار میکنند، افرادی دیگر باید بچه های خود را به مدرسه برسانند، تعدادی شغل آزاد دارند اما نقطه مشترک همه آنها بیداری زود هنگام در صبح است. لذا طراحی و تولید برنامه ای که بتواند همراه با فعالیت های مختلف انرژی، امیدواری و شادکامی را برای ما به ارمغان بیاورد یکی از ضروری ترین بخش های هر شبکه ایست.
 
برنامه سحرلر با تاكيد بر نشاط آفريني - پرهيز از القا ياس و نااميدي و معنا بخشي به زندگي در اول صبح به مخاطب با طرح مسايل فرهنگي اجتماعي و افزايش شناخت نسبت به دستاوردهاي و توانمنديهاي ملي - نقد منصفانه - پاسخگويي مسئولان به مردم - روشنگري در خصوص مسائل اجتماعي - ايثار و گذشت - احترام به والدين - حيا و عفاف - ساده زيستي - احسان و بخشش و صبر و تكريم انسانها باعث ايجاد روحيه شاد دلگرمي و اميد به زندگي و اعتماد به رسانه در مخاطب خواهد بود در نتيجه با انگيزه كار فعاليت روزانه خود را شروع و ادامه خواهند داد .
 
در سری جدید این برنامه آیتم های جذاب و مختلفی چون تقویم روز با پرداخت ویژه به رویدادها و مناسبت های آذربایجان، ورزش صبحگاهی همراه با توضیحات پزشکی کارشناس مربوطه و آموزش حرکات ورزشی مختص محدوده های سنی متفاوت، دعوت از مسئولین حوزه های مختلف استان ، روانشناسان ، متخصص طب سنتی و کارآفرینان موفق استان؛ آیتم مثبت طنز با نگاه طنز و نقادانه به مسائل و مشکلات اجتماعی در شهر ؛ لذت گردش در استان با معرفی بخش های دیدنی و گردشگری استان ؛ کنترل نامحسوس ترافیک در سطح جاده ها ؛ آیتم پیشنهاد غذاهای مفید و مغذی برای صبحانه خانواده ها و آموزش آن در برنامه ؛ اجرای موسیقی زنده و پخش موسیقی های انرژی بخش و شاد ملی و محلی ؛ بخش خبری برنامه با پرداختن  به مطبوعات و عناوین اصلی خبرگزاری های استان ؛ تهیه و پخش گزارش های ویژه در ارتباط با موضوع و مناسبت های روز تقدیم بیننده های برنامه می شود.
 
این برنامه هر روز به جز روزهای جمعه و تعطیل رسمی از ساعت 7:45 صبح و به زبان آذری از شبکه استانی صدای مرکز آذربایجان شرقی به صورت زنده پخش می شود.
سال تولید: 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ