سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

رنگین کمان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

رنگین کمان

Loading the player...
ما در حال حاضر در قرن بیست و یکم قرار گرفته ایم و دنبا مدام در حال تغییر و تحول است. در هر شهر و روستایی که قدم بگذارید می بینید که فراگیر ترین رسانه تلویزیون است. شما اعضای یک خانواده را پیدا نمی کنید که در طول روز حداقل یکی دو ساعت از اوقات فراغت خود را به دیدن برنامه های گوناگون علمی و خبری و ورزشی و اقتصادی و سرگرمی و ... آن اختصاص ندهد بیشترین مخاطبان این رسانه سه گروه کودکان و سالخوردگان و خانم های خانه دار هستند.
 
آنچه چشم های کودک شما در جعبه جادویی می بیند و گوش هایش می شنود ، می تواند از همان ماه های قبل از تولد بر سلامت روانش تاثیر بگذارد.
 
در این میان اما نیاز کودکان تنها با دیدن کارتون یا چند انیمیشن برطرف نمی‌شد و نیاز به برنامه‌های ترکیبی یا مجری‌محور و سرگرم‌کننده کاملا حس شد.
 
به دلیل درک ضرورت ایجاد چنین برنامه‌هایی از سوی مدیران تلویزیون، برنامه‌هایی با حضور مجریان و خود بچه‌ها در تلویزیون تولید می شود.
 
«رنگین کمان» برنامه زنده تلویزیونی است که برای کودکان عزیز تدارک دیده شده است. اجرای شعرهای کودکانه توسط مجریان برنامه و اجرای مسابقات سرگرم کننده برای کودکان حاضر در استودیو و نمایش های طنز و انیمیشن از بخشهای جذاب این برنامه می باشد.
سال تولید: 1394

تهیه کننده: ناصر خیری

بازیگران : بهزاد حقیقت، مهدی نورزاد، یوسف اکبرزاده