رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

بازگشت به صفحه کامل

رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی عیدی رانندگان به پلیس راهور است

رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی عیدی رانندگان به پلیس راهور است


 رییس پلیس راه مراغه - هشترود گفت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در تعطیلات نوروزی از سوی رانندگان، عیدی آنان به پلیس راهور است.

سروان 'كامران دادخواه'، روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح نوروزی پلیس راهور همزمان با سراسر كشور از 25 اسفند در این محور شروع شده و تا 17 فروردین سال آینده ادامه دارد و ماموران راهور در این محور مستقر هستند.

وی با اشاره به اینكه سبقت، سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ از جمله مهمترین تخلفات حادثه ساز در جاده ها بویژه در این محور است، اظهار كرد: ماموران راهور به صورت شبانه روزی در این محور آماده باش بوده و با رانندگان خاطی بدون اغماض برخورد خواهند كرد.

رییس پلیس راهور محور مراغه - هشترود ادامه داد: نداشتن معاینه فنی خودرو و انجام تخلفات حادثه‌ساز به عنوان خط قرمزهای پلیس بوده و خودرو رانندگانی كه مرتكب تخلف های حادثه‌ساز ‌شوند، به مدت 72 ساعت توقیف خواهد شد.

دادخواه با بیان اینكه تامین رفاه و آسایش مسافران در جاده ها از وظایف پلیس راهور است، از رانندگان خودروها خواست در هر ساعت رانندگی 15 دقیقه توقف كرده و علاوه بر استراحت از مناظر زیبای طبیعی نیز بهره مند شوند.

وی گفت: سلامتی مسافران و رانندگان آرزوی پلیس راهور بوده و با رانندگانی كه با انجام حركات حادثه ساز موجب سلب آسایش مسافران و سایر رانندگان شوند، به شدت برخورد خواهد شد.

دادخواه افزود: شماره تلفن 7252189 - 0421 پلیس راه مراغه - هشترود، پل ارتباطی مردم و رانندگان با ماموران راهنمایی و رانندگی بوده و به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مردم و دریافت انتقاد و پیشنهادهای آنان است.