سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

دوچرخه سوار حامل پیام مقاومت و شهادت به عجب شیر رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

دوچرخه سوار حامل پیام مقاومت و شهادت به عجب شیر رسید

دوچرخه سوار حامل پرچم مزین به تمثال شهدای متبرک 72 شهید از 21 استان کشور و حامل پیام 'سنگ، مقاومت، ایثار، شهامت و شهادت' وارد عجب شیر شد و مورد استقبال مسوولان این شهرستان قرار گرفت

دوچرخه سوار حامل پیام مقاومت و شهادت به عجب شیر رسید

این دوچرخه سوار روز چهارشنبه در بدو ورود به عجب شیر و در دیدار فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان گفت: من این سفر فرهنگی و ورزشی خود را به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس آغاز کرده ام.
روح الله بصیری نیا، سنگ را نماد مبارزه با صهیونیست ها و نشانه حمایت خود از مبارزان فلسطینی عنوان کرد و افزود: من در این سفر با پیام تجلیل از ایثارگری و جانفشانی های ملت مظلوم ایران به ویژه خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان در دوران دفاع مقدس و پیام رسانی رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در سال دولت ملت، همدلی همزمانی رکاب زنی می زنم.
این دوچرخه سوار از هفت ماه قبل سفر خود را شروع کرده و تاکنون از 17 استان کشور عبور کرده و بیش از 12 هزار کیلومتر رکاب زده است.
فرماندار عجب شیر نیز در این دیدار با بیان اینکه رساندن پیام شهدا وظیفه همگانی است، گفت: این امر موجب اتحاد و همدلی و مایه دلخوشی و آرامش مردم می شود.
ابراهیم طاهری افزود: همه ما مدیون شهدا هستم و باید از همه روش های منطقی، پیام رسان خون شهدا و مبلغ ایثارگری های خادمان به نظام و انقلاب باشیم.
این دوچرخه سوار شهریاری با پنج خانواده شهدای شهرستان عجب شیر دیدار و از آنان با اهدای لوح تقدیر تجلیل کرد.
شهرستان عجب شیر با حدود 85 هزار نفر جمعیت درفاصله 98 کیلومتری جنوب غربی تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.