سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

دورنمای شهری تبریز - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

دورنمای شهری تبریز

واژه اسکای لاین تقریبا معادل واژه دور نمای شهری میباشد که دیدی کلی به شهر دارد و چهره شهر را از ارتفاع نشان میدهد .
اسکای لاینها نشانگر معماری شهرها در بعد کلی هستند و زیبائی های جزئی شهر دست در دست هم میدهند و معماری کلی شهرها را ترسیم میکنند.
کلانشهر تبریز بدلیل معماری زیبا و ساختمانها و برجهای متعدد و کوهستانی بودن منطقه یکی از زیباترین اسکای لاینها را در ایران دارا میباشد
تصاویر اسکای لاین تبریز نشان از شهری با ابهت و در عین حال زیبا میدهند و هر فردی با دیدن این تصاویر مجذوب زیبایی آن میشود و اولین نکته ای که به ذهنش خطور میکند معماری جالب شهر تبریز هست که موجب زیباتر شدن دور نمای شهر میشود .
این در حالی است که در کشورمان ایران اکثرا شهرها فاقد یک تصویر اسکای لاین زیبا از شهرشان هستند . در عین حال شهرهایی هستند که دم از کهکشانی بودن میزنند و خود را با ابر شهرهای جهان مقایسه میکنند ولی در مقایسه با شهرهای هم تراز خود حرفی برای گفتن ندارند و حتی یک نمونه تصویر اسکای لاین از شهرشان در دست ندارند .
در بین شهرهای ایران تهران و تبریز حرف اول را در تصاویر اسکای لاین میزنند که نشان از معماری زیبای شهری آن دو است.
 

Sky Line Tabriz
Sky Line is a term roughly equivalent to the term urban landscape is an overview of the city and the city's figures show that height.
Due to the beautiful architecture and buildings, towers and numerous cities of Tabriz and the mountainous region of Iran is one of the most beautiful in the Sky online
However, the country's most beautiful cities and towns do not have a picture of Sky Line.
Among the cities of Tehran and Tabriz final say in the Sky images online that they show the beautiful architecture of the city is.

 

'در نگاه بیشتر ببینید"
جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
خیلی خوب بود yashar ۱۳۹۷/۰۲/۱ ۰۴:۲۹

yashar
خیلی خوب بود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۲/۱ ۰۴:۲۹