رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

دوبله ترکی سریال یک مشت پر عقاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

دوبله ترکی سریال یک مشت پر عقاب

Loading the player...
يك مشت پرعقاب داستاني معمايي-جنايي است كه با وقايعي چون جنبش تبريز،جمعه خونين 17 شهريور،راهپيمايي،انقلاب 57 و...پيوند دارد و داستان خانواده اي 5 نفره از طبقه‌اي متوسط را روايت مي‌كند كه سرنوشت هركدام از اعضاي آن به نوعي با قسمتي از وقايع انقلاب گره مي خورند. اميرحسين دانشور، پسرخانواده به عنوان افسروظيفه در پادگان عجب شير در آذربايجان شرقي خدمت مي‌كند كه طي ماجرايي براي خونخواهي به تهران باز مي گردد. پدر خانواده درگير اعتصابات شركت نفت شده و مهشيد و ماهرخ، دختران خانواده دانشور تن به وقايع ناخواسته و دردناك مي سپارند. داستان در قالبي معمايي / جنايي روايت مي شود. انقلاب با وقايعي چون جنبش تبريز، جمعه خونين 17 شهريور و راهپيمايي و ... آغاز شده و در نهايت، جريان داستان در بستر انقلاب آرام گرفته و پايان مي پذيرد. 
 
فيلمنامه‌ي آن توسط فرهاد توحيدي نوشته شده است و به كارگرداني اصغر هاشمي و به تهيه كنندگي بهروز خوشرزم در مركز سيما فيلم توليد مي‌شود. 
 
این سریال در 14 قسمت 50 دقيقه‌اي ساخته شده و فيلم‌نامه آن را «فرهاد توحيدي» نوشته است.تهيه‌كننده اين مجموعه «بهروز خوش رزم» است و بازيگراني چون رضا كيانيان،حامد بهداد،عليرضا خمسه، پرويز پورحسيني،هرمز هدايت،آهو خردمند،فريبا كامران،مهرداد ضيايي، اشكان خطيبي، احمد آقالو،غزل معصومي و هرمز هدايت در آن به ايفاي نقش پرداخته‌اند. 
سال تولید: 1394
نویسنده:
فرهاد توحیدی
کارگردان:
اصغر هاشمی
بازیگران:
رضا كيانيان
حامد بهداد
علیرضا خمسه
پرویز پورحسینی
احمد آقالو
خزر معصومی
آهو خردمند
فريبا كامران
ساره بیات
هرمز هدایت


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ