سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

دشمنان انقلاب به دنبال ناامید کردن مردم هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمنان انقلاب به دنبال ناامید کردن مردم هستند

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مسئولان عملکرد خود را در اختیار رسانه و خبرنگاران قرار دهند تا مردم در جریان عملکرد و اقدامات موثر دولت تدبیر و امید قرار گیرند، گفت: دشمنان انقلاب به دنبال ناامید کردن مردم هستند .

دشمنان انقلاب به دنبال ناامید کردن مردم هستند

اسماعیل جبارزاده شنبه شب در نشست شورای برنامه ریزی استان، اظهار کرد : دولت تا کنون عزتمندانه پیش رفته و فرصت سوء استفاده به دشمنان را نداده است و در اجرای طرح های عمرانی و رفاهی برای مردم کم نگذاشته است . 
وی افزود : در حوزه آب وفاضلاب روستایی چهار برابر گذشته بودجه جذب شده و در توسعه شبکه هزینه شده است و توسعه گازرسانی به روستاهای استان نیز 2.2 برابر از دولت گذشته بیشتر گازرسانی انجام شده است . 
جبارزاده با اشاره به اینکه 110 طرح نیمه تمام در استان باید به بخش خصوصی واگذار شود، اظهار کرد : نظارت بر اجرای طرح ها باید مورد توجه واقع شود تا کیفیت اجرا مناسب و زمان اجرای آن در کمترین مدت باشد . 
وی با تاکید بر اینکه مهمترین عملیات اجرایی در آذربایجان شرقی اجرای اقتصاد مقاومتی است، گفت : رئیس جمهور بر واگذاری طرح های نیمه تمام به عنوان بخشی از تحقق اقتصاد مقاومتی به بخش غیردولتی تاکید دارد. 
استاندار آذربایجان شرقی در این نشست بر ارسال عملکرد ماهانه فرمانداران در خصوص فعالیت های عملی در عرصه اقتصاد مقاومتی تاکید کرد . 
جبارزاده همچنین با اشاره به اینکه تبریز همیشه منادی وحدت در کشور بوده است، گفت : نباید اجازه دهیم از استان صدای مخالف باور مردم بلند شود و از امکانات دولت بر علیه دولت استفاده و هتک حرمت و تهمت روا داده شود . 
وی با بیان اینکه نقد نه تنها لازم بلکه واجب است، خاطر نشان کرد : با نزدیک شدن انتخابات باید هوشیار باشیم تا دشمنان نظام فرصت سوء استفاده نداشته باشند و بهانه نقد موجب ساختار شکنی، افترا و هتک حرمت به افراد نشود . 
به گزارش ایرنا در همایش یکروزه پنجشنبه گذشته 'از نهضت مشروطه تا محور مقاومت' در تبریز، برخی از سخنرانان در اظهارات خود به رئیس جمهوری کشورمان توهین کردند که این اتفاق با واکنش منفی مراکز دانشگاهی و ترتیب دهندگان همایش مواجه شد و آنان با انتشار بیانیه هایی این اظهارات را محکوم کردند.