جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

درگذشت خواهر همکار پیشکسوت آقای صفر فیروزی

درگذشت خواهر همکار پیشکسوت آقای صفر فیروزی


در همین ماه همکار ارجمندمان آقای صفر فیروزی در مصیبت درگذشت خواهر سوگوار بود. از خداوند منان برای مرحومه مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل طلب می کنیم.

***

آقای ایوب امیرالهی دیگر همکار خوب و پیشکسوتمان در ماتم فقدان خواهر سوگوار بود. خداوند آن مرحومه را مشمول غفران و رحمت خود قرار دهاد و به همکارمان هم صبر و شکیبایی عنایت فرماید.

***

در اسفند ماه همکار تلاشگرمان آقای اکبر کمک پناه نیز گرامی مادرشان فوت شد و سوگوار شدند.

از ایزد منان برای مادر ایشان مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی خواهانیم.

***

همکار با صفا، آرام حاج رحمان صدر سلفی نیز با تأسف فراوان از میان ما رفت. از خداوند منان برای این همکار خوب و نجیب­مان غفران و برای بازماندگانش صبر و شکیبایی مسئلت می­کنیم.

***

همکار خوب و باوقارمان خانم      نیک­آذر نیز به سبب فوت گرامی پدرشان سوگوار بودند که از خداوند سبحان ضمن آرزوی مغفرت و شادی روح آن مرحوم برای همکار گرامیمان خانم نیک آذر صبر جمیل خواهانیم.

***

در واپسین ساعات سال و در آستانه تحویل سال نو هنرمند ارزنده صدا و سیما آقای محمد حسین جباروند همسر گرامی همکار پیشکسوت سرکار خانم قهوه چی به رحمت ایزدی پیوست.

با تاسف فراوان مصیبت فقدان این هنرمند ارجمند را به خانواده داغدارش و همکاران اندوهبارش تسلیت گفته از خداوند سبحان غفران الهی و بهشت برین برایش مسئلت می­کنیم.

آقای اسماعیل پورهادی کارگردان سینما و تلویزیون و نویسنده درباره زنده­یاد جباروند در یک گفت و گوی تلفنی به بولتن گفت: بعد از انقلاب با وی آشنا شدم ولی او خود می­گفت کار تئاتر را قبل از انقلاب و در کاخ جوانان آغاز کرده بود. چند صباحی با رادیو و تلویزیون همکاری داشته و بعد در بخش نشر کتاب به فعالیت فرهنگی می­پردازد تا اینکه در سال 1377 مجدداً همکاریش را با رادیو و در بخش نمایش پی می­گیرد. آقای پورهادی افزود: زنده­یاد جباروند در کارهای طنز تیپ­سازی می­کرد و توانایی بالایی داشت و از آنجا که از فیزیک بدنی مناسبی برخوردار بود نقش­ها را در حد اعلا ایفا می­کرد.

به گفته این کارگردان سینما، مرحوم جباروند در سریالهای تلویزیونی خوب نقش­آفرینی می­کرد و در بخش دوبله نیز پرکار بود.