سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

درخشش صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر توانست 3 عنوان برتر را از آن خود کرد.

درخشش صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای آذربایجان شرقی، اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر عصر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ، مدیرکل ورزش و جوانان، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و اصحاب رسانه در مجتمع 29 بهمن تبریز برگزار شد.

آقایان حسن کربلایی، حسام الدین حیدری،یوسف اللهوردی زاده، امیر علیزاده، محمد امین اردوخانی، سید پوریا محسنی و فرزاد نریمان‌زاده به عنوان داوران جشنواره، آثار برتر را انتخاب و معرفی کردند.

آثار برتر، منتخبی از 400 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره ابوذر بود که با حضور حضرت حجت‌ الاسلام‌ و المسلمین دکتر محمد علی آل‌هاشم و مدیران فرهنگی استان، تجلیل شدند.

در بخش برگزیدگان جشنواره ملی ابوذر، در بخش عکس برتر که رتبه دوم ملی را کسب کرد، سعید قاسمی از خبرگزاری صدا و سیما و در بخش گفت‌وگوی برتر و رتبه سوم جشنواره ابوذر ملی، کتایون حمیدی از خبرگزاری فارس تجلیل شدند.

در بخش برگزیدگان، گزارش برتر مهین انتظار از خبرگزاری صدا و سیما، تیتر برتر، سعید عبدی از ورزش سه، یادداشت برتر حمید قدس‌آذر از آناج، یادداشت برتر محمدامین خوش‌نیت از آذرقلم و اثر چند رسانه‌ای برتر رضا سرباز از فضای مجازی تقدیر شدند.

در بخش منتخبین، خبر منتخب مهدی کاظم‌زاده از خبرگزاری تسنیم، تیتر منتخب لیلا جلیلی از ایسنا، گزارش منتخب فرناز پورعباس از آناج، گزارش منتخب فائزه قره‌پور از ایسنا، یادداشت منتخب سیده فاطمه مرتضوی از نوبر، گفت‌وگوی منتخب محمد سهرابی از نصر، گفت‌وگوی منتخب امیررضا فرامرز از تبریزبیدار، عکس منتخب سیده مریم یوسفی از ایرنا، عکس منتخب مینا نوعی از خبرگزاری مهر، لوح تقدیر و تندیس جشنواره ابوذر را دریافت کردند.

در بخش شایسته تقدیر، در تیتر، بهنام عبداللهی از خبرگزاری مهر، یادداشت، فرزاد ملازاده از روزنامه ایران، گفت‌وگو، معصومه درخشان از خبرگزاری فارس، صفحه آرایی، پرس خیرخواه از تدبیر فردا، صفحه آرایی، شادی وثوقی از صدای زنان، عکس، علی بابایی از شهریار نیوز، چند رسانه‌ای، محسن نمازی از فضای مجازی، کاریکاتور، عاطفه یاریان از عصر آدینه، چند رسانه‌ای، گروه جهادی و رسانه‌ای افق مهربانی تجلیل شدند.

همچنین از اعضای کانون دانشجویان علوم و هنرهای رسانه‌ای و اعظم قربانی از صدا و سیما به خاطر تولیدات رسانه‌ای اثرگذار تجلیل ویژه به عمل آمد.